جزئیات تریلر بازی Outlast Trials

جزئیات تریلر بازی Outlast Trials

طبق جدیدترین اخبار بازی، در جریان رویداد معرفی بازی های کامپیوتری که در چند روز پیش صورت گرفت بازی جدید Outlast با یک تریلر معروف شد. حال نگاهی بر جزئیات تریلر Outlast Trials داشته باشیم و بدانیم که داستان بازی بر چه پایه ای میباشد. به هر حال این تریلر ترسی بر دل ما نهاده است.

این تریلر نشان داد که چه چیزی در کمین ما میباشد. اما با پیچ و ترس هایی که در بازی وجود دارد میتوانید با دوستان خود به صورت حالت Co-oP بازی را تجربه کنید.

در اول تریلر ما شاهد پخش شدن آهنگ در یک گرامافون بودیم و بعد از آن میبینیم که شخصی به سمت لوازم جراحی میرود، سه چهری شرور در این تریلر دیده میشود که هر کدام عینک دید در شبی را به سر خود وصل کرده اند و مشغول آزمایشاتی هستند. وحشت اصلی بازی در این بخش ایجاد میشود که این سه شخصیت عینک دید در شب را بر سر شخصیت اصلی بازی کرده و با دریل سوراخی را در مغز کاراکتر بازی ایجاد میکنند. بعد از چندی شخصیت بازی در حال فرار میباشد و موجود عجیبی به دنبال آن.

جزئیات تریلر Outlast Trials

شخصیت دیگری سعی میکرد که کاراکتر اصلی بازی را نجات دهد اما قبل از این که بتواند به آن کمکی بکند به صورت وحشیانه ای به قتل میرسد . باید گفت که این نوع اتفاقات در سری های Outlast 1 و ۲ کاملا طبیعی میباشد و در هر دوی این سری اتفاق افتاده است اما در هر نسخه به روش های مختلف و ترسناکی.

یک پست در وبلاگ توسعه دهنده این بازی در پایان سال گذشته تایید کرد که این بازی درطول جنگ سرد و در همان زمان اتفاق میافتد . اما به عنوان دنباله ای از سری های قبلی (Outlast 3)  عمل نخواهد کرد و داستانش با این دو کاملا متفاوت است. فعلا تا این بخش اطلاعاتی از طریق تریلر به ما منتقل شده است و اطلاعات بیشتری برای هوادارن منتشر نشده است. ولی امکان دارد در آینده‎ای نزدیک اخبار بیشتری در رابط به این بازی منتشر شود.

تریلر بازی Outlast Trials

دانلود با کیفیت ۷۲۰ | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰

بیشتر بخوانید: 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *