همکاری نورمن ریداس در پروژه های بعدی هیدئو کوجیما

همکاری نورمن ریداس در پروژه های بعدی هیدئو کوجیما

طبق اخرین اخبار بازی، پروژه جدید نورمن ریداس با کوجیما در آینده ای نزدیک اتفاق میافتد و Death Stranding آخرین همکاری وی با هیدئو کوجیما نخواهد بود .

نورمن ریداس (Norman Reedus) بازیگر شخصیت اصلی بازی Death Stranding بعد از گذشت حدود یک سال از انتشار این بازی در مورد پروژه های بعدی و همکاری با هیدئو کوجیما صحبت کرد و این همکاری را رسما در مصاحبه ای تایید کرده است. نورمن ریداس در پاسخ به سوال چگونگی ستاره شدن در نقش بازی Death Stranding و بازی پر فروش کوجیما اینگونه جواب داده است :

ما کار مرگ (Death Stranding) را انجام دادیم که یک ضربه ی بسیار بزرگی بود و توانستیم هوادار ها را از خود راضی نگه داریم

پروژه جدید نورمن ریداس با کوجیما

قبل از فاش شدن اطلاعات بیشتری وی با هیدئو کوجیما در حال مذاکره در مورد پروژه های بعدی هستند. ریداس همچنین در مصاحبه ای که جدیدا داشته ، درمورد (Death Stranding DLC) اشاره هایی داشته است و تایید کرد که در مورد امورات این بازی با کوجیما مشورت کرده است و برای DLC های این بازی با هیدئو کوجیما همکاری کرده است .

طبق شایعات امکان راه اندازی و ساخت مجموعه Silent Hill  وجود دارد و ابتدا قرار بود که نورمن ریداس به عنوان بخشی از بازی در این پروژه با کوجیما همکاری کند و همچنین این امکان را دارد با جان گرفتن این مجموعه ریداس هم در این در این بازی نقشی را داشته باشد. باز با این گفته ها هوادار ها توقع دارند که با همکاری این دو نفر باهم بازی های بینظیری را خلق کنند.

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *