شاید عنوان بعدی کوجیما یک بازی ترسناک باشد

شاید عنوان بعدی کوجیما یک بازی ترسناک باشد

طبق آخرین اخبار بازی، خبر ساخت بازی ترسناک توسط کوجیما در مصاحبه ای تایید شده است و احتمال دارد هیدئو کوجیما عنوانی در سبک ترسناک را بسازد.

کوجیما در مصاحبه ای که جدیدا با BAFTA داشته است، اعلام کرده است که علاقه مند به ساخت یک عوان ترسناک است و ایده هایی در سر دارد و همچنین به نقل قول از حرف های وی، “به سادگی با دیدن یک فیلم و یا فکر کردن به یک داستان ترسناک وحشت زده میشوم و همین باعث میشود فکر ساختن یک بازی ترسناک به ذهنم برسد”.

ساخت بازی ترسناک توسط کوجیما در مصاحبه با BAFTA وتوضیح در مورد لغو شدن P.T :

من به سادگی وحشت‌زده می‌شوم، پس معتقدم می‌توانم عنوانی بسیار ترسناک‌تر از سایرین خلق کنم. من از تاریکی هم می‌ترسم و در تاریکی به ارواح و اشکال عجیب و غریب فکر می‌کنم، همانطور که اسپیلبرگ (Spielberg) و هیچکاک (Hitchcock) این طور بودند.

P.T بازی خاصی است. وحشت انسانی از ناشناخته‌ها سرچشمه می‌گیرد. P.T هم با استفاده از آن نوع واکنش طبیعی، دست به خلق وحشت می‌زد. پس واکنشی که دریافت شد، مورد انتظار من بود. می‌توان گفت به عنوان یک تیزر، P.T بسیار موفق عمل کرد. P.T یک بازی مرموز توسط استودیویی مرموز بود و به نوعی از تکنیک‌های ممنوعه برای ترساندن استفاده می‌کرد. البته آن یک تجربه‌ی یکبار مصرف بود، پس نمی‌توانم دوباره از آن ایده بهره ببریم.

در ادامه گفته های کوجیما :

P.T به عنوان یک تجربه به پایان رسید، اما دوست داریم که روزی یک بازی ترسناک بسازم. عنوانی که از روش‌های انقلابی برای خلق وحشت استفاده کند و شما نتوانید از ترس تکان بخورید. در واقع، همین حالا هم ایده‌هایی در سر دارم.

باز انتظار میرود که کوجیما ساخت پروژه Silent Hills را راه اندازی کرده و عنوان ترسناک خود را منتشر کند.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *