حاوی اسپویل | ویدئوهای جدید داستان بازی Last of us 2 منتشر شد

حاوی اسپویل | ویدئوهای جدید داستان بازی Last of us 2 منتشر شد

طبق جدیدترین اخبار بازی چند ویدئوهای جدید از بازی last of us part 2 منتشر شده است. که Sony اقدام به حذف آن ویدئو کرد اما باید گفت که برای این کار کاملا دیر شده بود.

چند سال پیش بود که Last of us منتشر شد. این بازی داستانی متفاوت را دنبال میکرد که توسط Neil Druckmann و Halley Gross نوشته شده بود. بعد از انتشار نسخه اول تنها واکنشی که بسیاری از خزیداران این بازی نشان دادند کلمه بی نظیر بود. اما این داستان با چه محوریتی به جلو حرکت میکرد؟

۲۰ سال پس از یک بیماری همه گیر ، تمدن شناخته شده را تغییر داده است ، انسانهای آلوده وحشی می شوند و بازماندگان یکدیگر را به خاطر غذا ، اسلحه می کشند. هر کاری که بتوانند میکنند تا زنده بمانند دنیای با نظم و قانون بکش تا زنده بمانی به وجود آمده است. جوئل ، یک بازمانده خشن است ،  که برای قاچاق یک دختر ۱۴ ساله ، الی ، از منطقه سرکوبگر قرنطینه نظامی استخدام می شود ، اما آنچه که به عنوان یک کار کوچک شروع می شود ،  تبدیل به یک سفر وحشیانه در سراسر ایالات متحده می شود.

پارت دوم این بازی توسط استدیو Naughty Dog در حال ساخت است. اما گویا ویدئوهای جدید از بازی last of us part 2 توسط این استدیو منتشر نشده و این ویدئوها دزدیده شده‌‎‌اند. زیرا سونی به سرعت اقدام به حذف این ویدئوها کرد.

هشدار : این ویدئوها میتوانند داستان بازی را تا حد زیادی لو بدهند (اسپویل)

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *