در ساخت نسخه‌های جدید سری Gears of War از کلیف بلزینسکی دعوت نشده است

در ساخت نسخه‌های جدید سری Gears of War از کلیف بلزینسکی دعوت نشده است

طبق آخرین اخبار بازی، در ساخت نسخه‌های جدید سری Gears of War کمپانی سازنده این بازی با کلیف بلزینسکی مشورت نکرده است.

در ماه فوریه طراح سابق بازی (Gears of War) اعلام کرد که علاقه مند است در ساخت سری های جدید بازی Gears مشورت کند و نقشی داشته باشد و همچنین ایده هایی که در سر دارد را برای سازندگان این بازی به اشتراک بگذارد و هچنین آقای Lee Perry که از دیگر طراحال سابق این مجموعه بازی است همین نظر را داشت اما طبق گفته های وی شرکت مایکروسافت و Coalition  هنوز با وی تماس نگرفته اند.

چندی پیش بلزینسکی در اکانت توییتر شخصی خود در مورد عدم حضور در ساخت نسخه‌های جدید سری Gears of War سخن گفت :

طرفداران Gears – من عاشق تک تک شما هستم و از بابت پشتیبانی شما در طی سال‌های گذشته واقعاً سپاسگزارم. ملاقات شخصی با تعدادی زیادی از طرفداران، خالکوبی‌ها و همه چیز را دوست دارم. با این‌حال، اگر مایکروسافت/کوالیشن هنوز برای مشاوره دادن با من تماس نگرفته‌اند (آن‌‌ها اطلاعات من را در اختیار دارند)، پس این اتفاق رخ نخواهد داد. این تصمیم به عهده‌ی من نیست و کاری نمی‌توانم انجام دهد.

باید گفت که کلیف بلزینسکی در کارنامه ی خود کرگردان (طراحی) در اپیک گیمز بود که بعد از ۲۰ سال کار در Epic Games این کمپانی را در سال ۲۰۱۲ ترک کرد. از دیگر کار های این شخص رهبری توسعه ی سه سری اول بازی Gears of War را داشت ولی طبق گفته ها این شخص بعد از جدایی از اپیک گیمز مشارکی با این سری از بازی نداشته و امکان دارد ک مایکروسافت قصد همکاری با ایشان را نداشته باشد.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *