جزییات آپدیت جدید بازی gears 5 منتشر شد

جزییات آپدیت جدید بازی gears 5 منتشر شد

طبق آخرین اخبار بازی، در آپدیت جدید بازی gears 5 قرار است به این عنوان تغیرات و نقشه های جدیدی اضافه شود. البته این بروز رسانی رایگان میباشد.

برای کسانی که با بازی gears 5 آشنا نیستند این عنوان در سبک تیراندازی سوم شخص میباشد که توسط یک شرکت کانادایی The Coalition توسعه یافته و توسط XBOX Games Studio در ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ برای پلتفرم های XBOX ONE و PC منتشر شد.

این آپدیت قرار است برای همه ی کاربران به صورت رایگان باشد . این بروزرسانی شامل پلتفرم های پی سی و ایکس باکس وان میباشد همچنین این آپدیت عضوی از آپدیت های ماهانه این عنوان میباشد که برای کاربران این بازی منتشر میشود. یکی از جالب ترین حالات این آپدیت حالت پرچم میباشد که دوتیم با هم مبارزه میکنند و هرتیمی که زودتر پرچم را بدست بدست بیاورد برنده میباشد.

حالت Gridiron یکی دیگر از حالات این بازی میباشد که یک مسابقه بین دوتیم است و هرکدام تعداد ۱۳ پرچم را بدست بیاورد برنده مسابقه میباشد. اما برای این مسابقه باید استراتژیک و موقعیت بندی مناسبی داشته باشید تا بتوانید برنده شوید و همچنین میتوانید نقاطی را برای تامین امنیت خود انتخاب کنید .

اضافه شدن یک نقشه ی جدید یکی از بخش های این آپدیت میباشد . محتویات این نقشه دارای یک تمدن قدیمی و فرسوده و درختان بزرگ پر پیچ و خم میباشد .  پس قرار است در آپدیت جدید بازی gears 5 شاهد چند مود جدید و سه نقشه ی جدید به بازی باشیم . همچنین شاهد اسکین و شخصیت جدیدی در این بازی خواهیم شد . در این آپدید مود ۲ به ۲ هم ایجاد شده است که میتوانید باهم مبارزه کنید.

تریلر جدید در مورد آپدیت جدید بازی gears 5 :

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *