بروزرسانی جدید Call of Duty : MW و Warzone در ۲۸ آوریل ۲۰۲۰ منتشر میشود.

بروزرسانی جدید Call of Duty : MW و Warzone در ۲۸ آوریل ۲۰۲۰ منتشر میشود.

طبق آخرین اخبار بازی، در جدیدترین توییت کمپانی اکتیویژن تاریخ بروزرسانی جدید Call of Duty Warzone معلوم شد. این آپدیت قرار است در تاریخ ۲۸ آوریل برای پلتفرم های PS4 و Xbox One منتشر شود .

بازی محبوب Warzone در تاریخ ۲۰ اسفند ۹۸ توانست تا به امروز بیش از ۵۰ میلیون بازیکن داشته باشد و هر روز بیشتر از قبل طرفدار جذب خود میکند و میتوان گفت که به یکی از عنوان های موفق اینفینیتی وارد تبدیل شده است.

اکتیویژن در اکانت توییتر خود اعلام کرده است برای این دوعنوان (Call of Duty: Modern Warfare و Warzone) آپدیتی در سه شنبه ۹ اردیبهشت ۹۹ (۲۸ آوریل ۲۰۲۰) منتشر میشود . این بروزرسانی شامل کنسول های XBOX ONE و PS4 میباشد و برای ادامه بازی حتما باید بازی آپدیت شود. پس از نصب بروزرسانی از بازیکنان خواسته میشود تا Data Pack 1 را پس از آپدیت، درون بازی دانلود و بعد از دانلود باید بازی را بسته و مجددا اجرا کنید .

توییت اکتیویژن در رابط با بروزرسانی جدید Call of Duty Warzone

بروزرسانی ۴/۲۸ آینده ما شامل بازیکنان PS4 و XOBOX میباشد که عنوان Modern warfare و Warzone را دارند.

پس از نصب بازی لازم است که بازی را آپدیت کرده و داده پک ۱ را بارگذاری و مجددا بازی را راه‌اندازی کنید.

کمپانی Activision هیچ توضیحی درمورد جزییات این آپدیت نداده است ولی امکان دارد که مشخصات این بروزرسانی به زودی در دسترس قرار گیرد و باید افزود که این بروزرسانی هنوز برای پلتفرم رایانه های شخصی اعلام نشده است . همچنین باید گفت که بازی‌کنانی که با عنوان چیتر (متقلب) شناخته میشوند در بخش چند نفره در رو به روی هم قرار میگیرن تا طعم تلخ متقلب بودن را مزه کنند.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *