تریلر جدید بازی Humankind توسط سگا منتشر شد

تریلر جدید بازی Humankind توسط سگا منتشر شد

طبق اخرین اخبار بازی، تریلر جدید بازی Humankind توسط سگا منتشر شده است که توضیحاتی در مورد این بازی داده اند. موضوع این تریلر این است که به ما یاد میدهد چگونه تمدن خود را ایجاد و بسازیم.

دو شرکت بازی سازی Sega و امپلیتیود تریلر جدید بازی Humankind انتشار داده اند که موضوع این تریلر این است به ما یاد میدهد که چگونه و از چه راههایی با تمدن های دیگر ارتباط برقرار کرده و با ترکیب فرهنگ و تمدن های دیگر قبیله ی خود را بسازیم در تریلر جدید منتشر شده توسط این دو کمپانی تیم سازنده در مورد پیروزی و جاودان شده نام شما در این عنوان داده اند که باید به رسیدن به شهرتی در بازی باید سخت تلاش کنید .

تریلر جدید بازی Humankind و همچنین توضیحاتی در مورد این بازی :

عنوان Humankind انحصاری برای پلتفرم PC در سال جاری (۲۰۲۰ میلادی) منتشر میشود که در ادامه میتوانید توضیحاتی در مورد معرفی بازی که سازنده ای این گیم (Amplitude) انتشار داده است مطالعه کنید :

Humankind یک بازی نوبتی استراتژی است که به شما این امکان را می‌دهد تا تاریخ را از نو بنویسید. همگرایی تاریخی، فرهنگی و ارزشی که باعث می‌شود بتوانید تمدنی بسازید که درست مانند خودِ شما منحصربه‌فرد باشد. با بهره‌مندی از ۶۰ فرهنگ از دوران برنز تا مدرن، تمدن خود را شکل دهید. با مصریان باستان آغاز کنید و به‌مرور تبدیل به امپراطوری روم، خمری‌ها یا حتی وایکینگ‌ها شوید. هریک از فرهنگ‌های داخل بازی دارای گیم‌پلی خاص خود هستند که شما را به پایانی متفاوت از دیگری خواهند رساند.

در پایان انتظار میرود که با منتشر شدن این بازی طرفداران به خوبی از این عنوان استقبال کنند.

بیشتر بخوانید :

منبع :
برچسب ها :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *