تریلر جدید بازی Bright Memory Infinite توسط استودیو بازی سازی Playism و FYQD منتشر شد

تریلر جدید بازی Bright Memory Infinite توسط استودیو بازی سازی Playism و FYQD منتشر شد

طبق آخرین بازی، دو استودیو بازیسازی Playism و FYQD جدیدا تریلر جدید بازی Bright Memory: Infinite را منتشر کرده اند که نسخه ی Infinite  از بازی Bright Memory میباشد. و خبر خوب این است که فردا این گیم برای پتلفرم PC در استیم با قیمت ۹/۹۹ دلار قرار میگیرد.

این بازی در سال ۲۰۱۹ وارد قسمت زودهنگام شده و با قیمت حدودا هفت دلار در دسترس قرار گرفت. حال این دو استودیو نسخه ی Infinite این گیم را منتشر داده و کسانی که بازی اصلی را دارند میتوانند این گیم را به صورت رایگان دریافت کنند.

توضیحات ناشر بازی در مورد تریلر جدید بازی Bright Memory: Infinite و این گیم :

Bright Memory: Infinite ترکیب جدیدی از تیراندازی اول شخص و سبک‌های اکشن بوده که توسط FYQD-Studio ساخته شده است. مهارت‌ها و توانایی‌های مختلف را با یکدیگر ترکیب کرده تا کامبو‌های خیره‌ کننده‌ای را اجرا کنید.

وقایع Bright Memory: Infinite در یک شهر بزرگ و وسیع در سال ۲۰۳۶ جریان دارند. رویدادی عجیب در آسمان‌های سراسر جهان رخ داده است که دانشمندان دلیل آن را نمی‌دانند.سازمان علمی و تحقیقاتی فراطبیعی (SRO) تعدادی از ماموران خود را به مناطق مختلف فرستاده است تا این رویداد را بررسی کنند. به زودی مشخص می‌شود که این رویداد عجیب با یک راز باستانی ارتباط دارد؛ یک تاریخچه‌ی ناگفته در مورد دو دنیا که قرار است فاش شود.

همچنین توسعه دهنده در مورد Bright Memory  این گونه میگوید :

در طی مراحل اولیه‌ی پروژه، از آن‌جایی که پیش‌بینی میزان فروش بازی کار سختی بود، من تصمیم گرفتم تا عنوانی بسازم که بتواند در قالب یک دمو کار خود را آغاز کند و مدتی بعد با دریافت کمک‌های مردمی آن را گسترش دهم. من در نهایت موفق شدم زمان و بودجه‌ی کافی فراهم کنم؛ پس بخش اکشن و گیم‌پلی کلی بازی تغییری نخواهد کرد، اما در حال بازبینی مراحل و داستان هستم.

از امروز به بعد، من دیگر برروی Bright Memory کار نخواهم کرد، اما با این حال قصد دارم موارد «آزمایشی» جدیدی از ویژگی‌های مختلف بسازم تا بازی‌بازان آن‌ها را امتحان کنند. زمانی که توسعه‌ی Bright Memory: Infinite به پایان برسد، این عنوان در قالب یک بازی جداگانه منتشر خواهد شد. اما کسانی که Bright Memory را خریداری کرده‌اند یک «تخفیف ۱۰۰ درصدی» برای Bright Memory: Infinite دریافت خواهند کرد.

این گیم در تاریخی نامخشص برای پتلفرم های PS4 و XBOX ONE و PC منتشر میشود اما نسخه ی Bright Memory فردا بر روی استیم قرار میگیرد. در ادامه تریلر جدید بازی Bright Memory: Infinite را میتوانید مشاهده کنید :

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *