بازی بعدی Resident Evil در سال ۲۰۲۱ منتشر میشود

بازی بعدی Resident Evil در سال ۲۰۲۱ منتشر میشود

طبق اخرین اخبار بازی، هرساله عنوان جدیدی از Resident Evli  منتشر میشود اما بازی بعدی Resident Evil در سال ۲۰۲۱ خواهد منتشر شد و این موضوع باعث ناراحتی طرفداران میشود.

Dusk Golem که یکی از کاربران سایت توییتر و یکی از فاش کنندگان اطلاعات مجموعه بازی های Resident Evil میباشد به تازگی جزییات تازه‌ای را از بازی جدید قرار گاه شیطان منتشر کرده که میگوید بازی بعدی Resident Evil در سال ۲۰۲۱ منتشر و به میان‌نسلی بودن آن اشاره کرده است.

بازی بعدی Resident Evil در سال ۲۰۲۱ و گفته های Dusk Golem در این مورد :

کمی درباره‌ی بازی بعدی Resident Evil حرف می‌زنم و بعد تا زمانی که بازسازی شماره‌ی سوم منتشر نشود جزئیات بیشتری از آن نمی‌دهم. روند توسعه‌ی Resident Evil 20201 از اواخر سال ۲۰۱۶ شروع شده و زمانی که منتشر شود حدوداً ۴ یا ۵ سال در دست ساخت بوده است. مراحل توسعه‌ی آن خیلی شبیه به Resident Evil 3 اصلی و قدیمی است اما یک بازسازی نیست. [این بازی] به‌زودی معرفی خواهد شد و تا اینجا بزرگ‌ترین تغییر جهت در کل مجموعه محسوب می‌شود. و باید گفت این یک بازی میان‌نسلی است.

در ادامه Dusk میگوید که منتشر شدن این گیم در سال ۲۰۲۱ باعث ناراحتی هوادارن میشود اما ارزش صبر کردن را دارد :

انتظار دارم زمانی که از این بازی رونمایی شود، افراد زیادی درباره‌اش عصبانی شوند اما آن‌ها بهتر است کمی روشنفکر باشند. تست‌های داخلی و بازخوردهای مثبت نشان می‌دهند با بازی باکیفیتی روبه‌رو هستیم و من در این‌باره بسیار هیجان‌زده‌ام.

بازی Resident Evil از اولیل نسخه ی خود توانسته در بین هوادارن محبوب شود و همواره با ارائه نسخه ی جدید این بازی شاهد تغییراتی در این بازی بوده ایم و باید گفت که تغییراتی همانند حالت سوم شخص در بازی Resident Evil 4 باعث شد این بازی انقلابی در صنعت گیم ایجاد کند همچنین باید گفت که کپکام وظیفه توسعه این بازی را تاکنون داشته است.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *