نسخه جدید playstation vr بعد از playstation 5 در بازار عرضه خواهد شد

نسخه جدید playstation vr بعد از playstation 5 در بازار عرضه خواهد شد

درسال ۲۰۱۶ میلادی شرکت SONY قدم بزرگ و پر ریسکی برداشت وارد کردن بزرگترین برند خود در زمینه گیمینگ به تلکنولوژی جدید واقعیت مجازی اولین قدمی بود که این کمپانی بزرگ در این زمینه برداشت. درحلی که رقیبان Playstation حتی جرات سرمایه گذاری در این تکنولوژی نو پا را نداشتند. SONY برای جدیدترین کنسول خود PSVR را معرفی کرد. اما جدیدا خبری در یسایت‌های معتبر دست به دست میشود و خبر از این میدهد که نسخه جدید playstation vr بعد از playstation 5 در بازار عرضه خواهد شد.

نسخه جدید playstation vr تأیید شده است که با PlayStation 5 آتی سونی کار می کند و به شما امکان می دهد عناوین فعلی PSVR را از طریق سازگاری به عقب بازی کنید. دستگاه جدید و پیشرفته ای که می تواند از کنسول نسل بعدی کاملاً بهره ببرد ، هنوز معرفی نشده است ، و در حالی که پرده برداری شده به احتمال زیاد برای مدتی اتفاق نمی افتد ، به نظر می رسد مانند یکی از این خطوط لوله است.

در کنار گمانه زنی ها مبنی بر اینکه سونی در حال رقابت با اجزای گران قیمت برای PS5 است ، بلومبرگ گزارش می دهد که سازنده سخت افزار حداقل در مراحل برنامه ریزی دارای هدفون کاملاً جدید است. مردم گفتند: “به طور جداگانه ، سونی قصد دارد نسخه جدید playstation vr را منتشر کند ، که به طور آزمایشی پس از فروش پلی استیشن ۵ برنامه ریزی شده است.”

کلام آخر در رابطه با نسخه جدید playstation vr

مطمئناً سونی حس می کند که از یک وسیله جدید در کارها بهره ببرد و از توسعه دهندگان قدرت اضافی در نوک انگشتان خود استفاده کند ، این امکان را می دهد تا عناوین PSVR حتی بهتر و ملایم تری داشته باشند تا در طی نسل بعدی راهی بازار شوند. راه اندازی نسخه جدید playstation vr در کنار یک کنسول خانگی جدید به نظر بهترین ایده نیست ، بنابراین ما در اینجا در میدان فشار انتظار نداریم تا حداقل در نیمه راه تا سال ۲۰۲۱ راه خود را برای بازار عرضه کند. بخشی از PS5 سونی برنامه های امسال را فاش می کند.

بیشتر بخوانید:

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *