استودیو آوالانچ طی انتشار یک تریلر خبر از منتشر شدن چند پروژه میدهد

استودیو آوالانچ طی انتشار یک تریلر خبر از منتشر شدن چند پروژه میدهد

طبق آخرین اخبار بازی، پروژه جدید Avalanche Studios طی یک تریلر معرفی شد. استودیو اوالانچ به تازگی خبر از تقسیم کردن کارکنان خود به منظور انتشار چند بازی کرده است. و طی انتشار یک بیانیه ای توضیحات بیشتر را در این خصوص داده است.

Avalanche Studios گروه توسعه دهنده ی بازی های خود را به سه قسمت تقسیم کرده است که هر گروه در حال کارکردن بر روی یک پروژه معرفی نشده هستند که با انتشار یک تریلر تا حدودی میتوان حدس زد که بازی در چه سبکی است .

در ادامه اقای Pim Holfve (مدیر استودیو آوالانچ) در خصوص پروژه جدید Avalanche Studios این گونه سخن میگوید :

ما از سال ۲۰۰۳ میلادی کار خود را به عنوان یک تیم توسعه‌دهنده‌ی عناوین AAA آغاز کردیم و در طول ۵ سال گذشته، تجارت خودمان را گسترش دادیم و به عنوان ناشر، برخی از عناوینمان را منتشر کردیم. تقسیم استودیوی آوالانچ به سه تیم آغاز دوره‌ی جدیدی برای ماست. با وجود آنکه ما به سه بخش نوآوری گسترش یافته‌ایم، اما تمرکز اصلی ما این است که عناوین جهان باز با کیفیتی را برای میلیون‌ها نفر از بازی‌بازان در سراسر جهان ارائه دهیم. می‌خواهیم این مناسبت را با ادای احترام به تاریخچه‌ی ما در ساخت بازی‌های جهان باز جشن بگیریم. در حال حاضر ما چند بازی را در دست توسعه داریم و این تنها شروع آن چیزی خواهد بود که آوالانچ برای یک دهه‌ی هیجان‌انگیز دیگر وعده داده است.

ویدئوی کوتاهی به منظور معرفی پروژه‌ی در دست ساخت این استودیو منتشر شده است ولی هنوز عنوان این بازی مشخص نشده و انتظار میرود در هفته ها و یا ماه های آینده توضیحات و اطلاعات بیشتری در مورد این بازی منتشر شود.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *