بروزرسانی جدید Mortal Kombat 11 در تاریخ ۲۶ مه منتشر میشود

بروزرسانی جدید Mortal Kombat 11 در تاریخ ۲۶ مه منتشر میشود

طبق آخرین اخبار بازی، بروزرسانی جدید Mortal Kombat 11 قرار است در تاریخ ۲۶ ماه مه ۲۰۲۰ (سه شنبه ۶ خرداد ۹۹) منتشر شود که حاوی تغییرات و اضافه شدن داستان و صحنه های مبارزه میباشد.

عنوان Mortal Kombat 11 در تاریخ ۲۳ آوریل برای پلتفرم های PC , XBOX ONE , PS4 و Nintendo Switch توسط استودیو NetherRealm Studios ساخته و به دست Warner Bros منتشر شد. حال با منتشر شدن برورزسانی جدید این بازی شاهد اضافه شدن سه کاراکتر و صحنه های مبارزه‌ی جدید می‌باشیم.

بروزرسانی جدید Mortal Kombat 11

بروزرسانی جدید Mortal Kombat 11 در تاریخ ۲۶ مه برای رایانه های شخصی و نینتندو سویچ و همچنین کنسول های نسل هشتمی منتشر میشود. برای اولین بار در مجموعه بازی های Mortal Kombat شاهد گسترش و افزایش خط داستان اصلی بازی می‌شویم .

در چندی پیش شاهد ورود شخصیت های مهمان همچون Joker و MK11 Spawn و The Terminator بوده ایم اما اینبار قرار است شخصیت RoboCop (پلیس رباطی) که یک قهرمان اکشن مصلح است به بازی اضافه شود که بسیار قدرتمند است ( طبق گفته ها قدرت این شخصیت برای این عنوان مناسب است و همچنین باید اضافه کرد که جزییات نحوه مبارزه‌ی این شخصیت هنوز مشخص نشده است).

برای کسانی که بازی را ندارند میتوانند با پرداخت ۶۰ دلار صاحب بازی شده (به‌علاوه DLC) و به تمامی پوسته ها و شخصیت های بازی دسترسی داشته باشند و کسانی که بازی را در اخیتار دارند میتوانند با پرداخت ۴۰ دلار تمامی DLC های منتشر شده بازی را صاحب شوند و بازی خود را ارتقا دهند. باید اضافه کرد که دارندگان بازی میتوانند Kombat pack + Afterthath را به قیمت ۵۰ دلار خریداری کنند.

در پایان باید تا تاریخ موعود و مشخص شده برای انتشار این آپدیت منتظر ماند و دید که آیا این برزرسانی میتواند بازیکنان بیشتری را Mortal Kombat 11 جذب کند یا خیر.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *