حالت جدید بازی Pokemon Go در اوایل ژوئن منتشر میشود

حالت جدید بازی Pokemon Go در اوایل ژوئن منتشر میشود

طبق آخرین اخبار بازی، قرار است که حالت جدید بازی Pokemon Go برای تعدادی از مربیان منتشر شود. این حالت و ویژگی فقط در تعدادی از دارندگان خاص گوشی های اندرویدی منتشر میشود.

کمپانی Niantic اعلام کرد که تعداد محدودی از Reality Blending AR به بازی Pokemon Go میآید و همچنین اعلام کرد که ویژگی این حالت ( تکان دادن و به حرکت در آوردن اشیا در دنیای واقعی) میباشد.

در پست رسمی Niantic گفته شده است که :

ما اکنون روش جدیدی را برای دوستان شما معرفی کرده این تا همانند گذشته به بخشی از دنیای شما تبدیل شوند.

وی افزود که به بهره گیری از جدیدترین قابلیت های AR در دستگاه های سامسوگ S9 و سامسونگ گلکسی S10 , گوگل پیکسل ۳ و ۴ ما در حال توسعه دادن این قابلیت هستیم تا دوستان شما در بازی بتوانند به طور واقع بینانه تر در نیای واقعی کنار شما و اطراف شما ظاهر شوند. ما در حال آزمایش ویژگی جدید Reality Blending در عکس های فوری برای Pokemon Go هستیم.

حالت جدید بازی Pokemon Go

ویژگی جدید (برش لبه AR) برای آزمایش تعداد معدود از مربیانی که به طور تصادفی انتخاب میشوند که دارای دستگاه اندرویدی خاصی باشند این آزمایش با کسانی که دارای گوشی های هوشمند Samsung Galaxy S9 ، Samsung Galaxy S10 یا Google Pixel 3 را دارند شروع میشود و در آینده برای دستگاه های دیگر منتشر میشود تا مربیان بیشتری بتوانند از این قابلیت جذاب استفاده نمایند و تجربیات خود را در سرتاسر جهان به اشتراک بگذارند.

شما در پست منتشر شده ی Niantic میتوانید نحوه عملکرد این ویژگی را مشاهده کنید. با دسترسی به این قابلیت میتوانید Pokemon را در خانه و یا پشت مبل و یا قفسه ی کتاب خود ببینید.

این کمپانی اعلام کرد که در تلاش است تا نقشه ی پویا ۳D از PokeStops و سالن های ورزشی موجود را تهیه کند تا به توسعه ویژگی AR در آینده ادامه دهد.حالت جدید بازی Pokemon Go در اوایل ماه ژوئن در اختیار مربیانی که در سطح ۴۰ هستند قرار میگیرد و در مرحله‌ی بعدی اختیار بازیکنان دیگر.

بیشتر بخوانید:

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *