اطلاعات جدیدی در مورد بازی Resident Evil 3 Remake

اطلاعات جدیدی در مورد بازی Resident Evil 3 Remake

طبق اخرین اخبار بازی، اطلاعات جدید بازی Resident Evil 3 منتشر شده است که مروری بر آن میکنیم .

جدیدا رده بندی سنی بازی Resident Evil 3 مشخص شده است و آن گونه که انتظار داشتیم رده بندی M محدوده بالای ۱۷ سال به خود گرفت  . گرفتن این درجه رده بندی سنی چنان دور از انتظار گیمر ها نبود و این بازی با خون و خونریزی انفجارها و کاراکتر های ترسناک لایق رده بندی بالای ۱۳ سال است و همه ی ما میدانیم سری بازی های رزیدنت اویل از بازی های ترسناک بوده و همیشه دارای صحفه های خشمگین است هرچند با ارائه ی نسخه Remake بازی Resident Evil 3 که از موتور گرافیکی بالایی برخوردار است میتوان به بیشتر شدن ترس نسبت به بازی اشاره کرد.

همچنین در توضیحات ESRB درمورد اطلاعات جدید بازی Resident Evil 3 نسخه Remake این گونه نقل شده است :

در این بازی بازیکنان در نقش یک مأمور ویژه به نام جیل ولنتاین قرار می‌گیرند که در تلاش است از طغیان زامبی‌ها فرار کند. بازی دارای دوربین سوم شخص است و بازیکنان در طول تجربه خود از محیط‌های مختلفی مثل ایستگاه مترو، خیابان‌های شهری و راهرو ساختمان ها عبور می‌کنند تا از آسیب دیدن توسط زامبی‌ها و سایر دشمنان در امان باشند. همچنین کاربر از سلاح‌هایی مثل Pistol، ماشین‌گان یا مواد انفجاری استفاده خواهد کرد تا از خود دفاع کنند و هیولاهای بازی را از بین ببرد. بعضی از حرکات شما در بازی باعث پاشیده شدن خون به اطراف می‌شود. همچنین میان‌پرده‌های بازی هم شامل موارد خشونت آمیزی مثل شکافته شدن سینه یک شخص توسط شاخک دشمن می‌شود. 

بازی رزیدنت اویل ۳ نسخه ی ریمیک آن قرار است در تاریخ ۱۲ فروردین ۹۹ برای پتلفرم های Pc و PS4  و Xbox one  انتشار داده شود

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *