پروژه جدید هیدئو کوجیما – آیا این بازی با عنوان Death Stranding مرتبط است ؟

پروژه جدید هیدئو کوجیما – آیا این بازی با عنوان Death Stranding مرتبط است ؟

طبق جدیدترین اخبار بازی، احتمال دارد که بازی جدید هیدئو کوجیما تحت محور دنیای Death Stranding ساخته شود. جدیدا خبر مبنی این پخش شده است که هیدئو کوجیما در حال کار بر روی پروژه ای جدید میباشد.

برای افزودن صحت یا درستی این خبر، کوجیما توییت دوم را درباره کار بر روی کانسپت برای پروژه جدید خود منتشر کرد. طرحی که بر روی کاغذ کشیده است به نظر می رسد همانند نوعی قایق و یا کشتی است. بسیاری از طرفداران چشم عقاب در توییتر نیز دریافتند که به نظر می رسد کلمه “Bridges” را در خود جای داده است که در دنیای Death Stranding، پل ها نقش بزرگی در داستان و مفهوم این پل یعنی ارتباط در میان یک دیگر میباشد. احتمال دارد که این عنوان جدید به نحوی با بازی Death Stranding در ارتباط باشد (اما هنوز چیزی معلوم نیست و تا انتشار خبر از سوی سازنده این بازی همه ی این اخبار در چهار چوب شایعه باقی می‌مانند). همچنین نظریه هایی در مورد این عکس وجود دارد که گمان میکنند این شکل چیزی همانند صفینه فضایی میباشد. (تصویر مربوطه در پایین)

بازی جدید هیدئو کوجیما

همچنین در توییت دیگه ای کوجیما کوجیما گفته است که کار با این مفهوم با گوش دادن به “OASIS” ساخته کیتارو که اخیراً خریداری کردم (قبلاً وینیل داشتم) عاشق تصویرگری Shusei Nagaoka هستم. (اشاره بر گوش دادن آهنگ پروژه های خود و اشاره بر کار بر روی طرح های بازی) در این تصویر میتوان به نقاشی یک صفینه اشاره کرد که نشان میدهد کوجیما در حال کار بر روی یک پروژه ای میباشد که داستان آن در آینده رخ میدهد.

در مصاحبه ای با Famitsu در اوایل سال جاری که با کوجیما صورت گرفت، کوجیما فاش کرد که او و Shinkawa دوست دارند بر روی یک پروژه مانگا یا انیمه با هم کار کنند. هنگامی که از پروژه های بازی های آینده Kojima Productions از کوجیما سؤال شد، اعلام کرد که استودیو قصد دارد روی پروژه های بازی چندگانه ، از جمله یک بازی ‘بزرگ’ کار کند ، اما بیشتر از این جزئیات دیگری را درباره عناوین آینده این استودیو ارائه نداد.

حال انتظار داریم که KOJIMA اطلاعات بیشتری را درمورد این پروژه‌ی جدید خود منتشر کند. آیا این بازی با عنوان محبوب Death Stranding مرتبط است و یا شایعه ای بیش نیست ؟ باید صبر نماییم تا اطلاعات بیشتری منتشر شود.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *