جزئیات گیم‌پلی جدید منتشر شده بازی Biomutant

جزئیات گیم‌پلی جدید منتشر شده بازی Biomutant

طبق جدیدترین اخبار بازی، طولانی ترین گیم‌پلی بازی Biomutant به تازگی منتشر شده است و این پیام را به ما میرساند که سازنده این بازی همچنان مشغول توسعه این بازی محبوب میباشد. حال نگاهی بر جزئیات گیم‌پلی Biomutant داشته باشیم. باید اضافه کرد که این بازی قرار بود در سال ۲۰۱۸ منتشر شود اما بخاطر دلایل مختلف انتشار آن به تاخیر افتاد.

Biomutant با انتشار گیم‌پلی جدید در حدود ۱۰ دقیقه، مارا با دشمنان مبارز و جهش یافته همچنین مناظر زیبا آشنا کرد اما هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این عنوان معلوم نشده است. این برای ما و هواداران کمی ناخوشایند میباشد که هنوز تصوری از زمان انتشار Biomutant نداریم، باتوجه به اینکه قرار بود بازی ابتدا در سال ۲۰۱۸ روانه بازار شود، توسعه دهنده‌ی آن یعنی Experiment 101 تصمیم گرفت که انتشار آنرا به تاریخ دیگری موکول کند.

اگر از آن دسته ای هستید که به تازگی با این عنوان آشنا میشوید، باید گفت که Biomutant یک بازی اکشن – ماجراجویی سوم شخص میباشد که شما یک موجود را کنترل میکنید و میتوانید با طرح های مختلف آنرا سفارشی سازی کنید.

سخنان کمپانی سازنده این بازی در مورد جزئیات گیم‌پلی Biomutant

شما در شخصیت یک کریکت ربات کوچک که در حالاتی ناز میباشد سفر میکنید و در دنیای عجیب و غریت مشغول ماجراجویی میباشید. باید گفت که این بازی بسیار سرگرم کننده میباشد شما میتوانید در دنیای بزرگ پستانداران عجیب و غریب اشکال و دستگاه های گوناگونی بسازید. باید اضافه کرد که این بازی میتواند لحظات خوبی را برای شما بسازد. پس حتما بعد از انتشار، این بازی آن را تجربه کنید.

اخرین اخباری که ما در مورد Biomutnat بدست آوردیم از آزمایش های ۱۰۱ در ماه فوریه بود، هنگامی که تایید شد که این بازی در مراحل پایانی توسعه خود میباشد.با توجه به تاریخ اکران این بازی که در دست توسعه دهندگان میباشد، نمیتواند در مورد تاریخ انتشار دقیق آن حرفی زد چون اگر اطلاعات دقیقی را منتشر نکنیم باعث ناراحتی طرفداران خواهیم شد پس بهتر است که منتظر انتشار خبر های جدید از سوی سازندگان بازی بمانیم

گیم‌‎پلی جدید منتشر شده بازی Biomutant

دانلود با کیفیت ۷۲۰

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *