شایعه : عنوان جدید بازی های جنگ ستارگان Project Maverick میباشد

شایعه : عنوان جدید بازی های جنگ ستارگان Project Maverick میباشد

طبق اخرین اخبار بازی، در چند ساعت پیش یک خبر با عنوان لو رفتن بازی جدید star wars در دنیای مجازی منتشر شد. این خبر به فروشگاه های کنسول Ps در اروپا باز میگردد که در لیست بازی های این فروشگاه بازی Star Wars: Project Maverick به چشم میخورد.

هنوز چند ماه از انتشار بازی Star Wars Jedi: Fallen Order نمیگذرد که بک ربات توییتری (psn release) شایعاتی در مورد انتشار نسخه ی جدید این بازی منتشر کرد یک بازی جدید و البته با عنوان نا مهفوم که با اسم Project Maverick نام‌برده میشود .در روز گذشته  دیتابیس هایی منتشر شد که عنوان بازی Star Wars: Project Maverickدر این لیست وجود داشت و همچنین گفته میشود که ابن بازی دارای بخش چند نفره است اما این اطاعات فاش شده حقیقت دارند یا باید بیشتر منتظر ماند؟ .

 لو رفتن بازی جدید star wars

شاید در سرمان باشد که  لو رفتن بازی جدید star wars با عنوان Project Maverick میتواند چه چیزی باشد آیا دنباله داستان های قبلی است و یا نسخه ی جدید، هنوز هیچ اطلاعات مشخصی از سمت سازنده های این بازی منتشر نشده است و الکترونیک ارتز تا کنون این شایعات را تایید نکرده و صحبتی در مورد آن نکرده است . اما همین که اسم Project Maverick شنیده میشود این احتمال هم وجود دارد که این بازی در مراحل تولید اولیه ی خود باشد و شاید هنوز به جایی نرسیده است که آنرا معرفی کنند .

از سمت دیگر گفته میشود که این یک پروژه ی کوچک از مجموعه بازی های Star War میباشد که توسط استدیو بازی سازی Motive ساخته میشود . باز با این همه شایعه باید منتظر ماند که EA در ماه های آینده این بازی را به صورت رسمی معرفی خواهد کرد یا خیر.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *