پروژه جدید Naughty Dog با عنوان یک بازی تک نفره

پروژه جدید Naughty Dog با عنوان یک بازی تک نفره

طبق جدید ترین اخبار بازی، پروژه جدید Naughty Dog با عنوان یک بازی تک نفره جدید در حال توسعه میباشد. Naughty Dog تأیید کرده است که در حال کار بر روی یک بازی تک نفره جدید و “تجزیه و تحلیل گرافیکی نسل بعدی” میباشد.

Naughty Dog کمتر از یک ماه پس از انتشار The Last of Us 2 می خواهد برای ساخت یک بازی singleplayer  اقدامات لازم را با توسعه دهندگان که می توانند روی “گرافیک های نسل بعدی” کار کنند ، گفتگو و کار های لازم را انجام دهد.

پروژه جدید Naughty Dog با عنوان یک بازی تک نفره

استودیو بازی سازی Naughty Dog در  اعلانیه ای اقدام به استخدام کارکنان جدید ” کسانی که بر روی تجزیه و تحلیل بخش های گرافیکی و اشکال زدایی گرافیکی نسل های بعدی حرفه ای میباشند” کرده است. و این نشان میدهد که این استودیو در حال کار بر روی پروژه های PS5 میباشد.

این استودیو بزرگ در سال ۲۰۱۸ توضیح داد که مشغول به کار روی یک پروژه بزرگ و تجربه چند نفره مستقل با عنوان Last of Us 2 است، که با انتشار این بازی توانست نظرات و نقد های بسیار مثبتی را به خود جذب کرده و هواداران این استودیو بیشتر قبل شود.

با توجه به اینکه ما فقط در مورد The Last of Us Part 2 خبر هایی از این استودیو شنفته ایم، و بعید است که به زودی چیزی در مورد این عناوین موجود در این زمینه بشنویم ، هرچند که قطعاً The Last of Us 3 یا Uncharted پروژه بعدی این استودیو نمیباشد اما در اصل ، نمیتوان ایده بینظیر پروژه بعدی Naughty Dog را در حالت بعدی بازی PlayStation رد کنیم.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *