عناوین محبوب شرکت تو‌کی گیمز راهی نینتندو سوییچ میشوند

عناوین محبوب شرکت تو‌کی گیمز راهی نینتندو سوییچ میشوند

طبق اخرین اخبار بازی، عناوین محبوب شرکت تو‌کی گیمز راهی نینتندو سوییچ میشوند لیست این بازی های عبارتند از : بازی های (BioShock: The Collection و Borderlands Legendary Collection و ،XCOM 2 Collection) که برای کنسول نینتندو سویچ منتشر خواهد شد .

توضیحات کمپانی (۲K Ganes) در خصوص عناوین محبوب شرکت تو‌کی گیمز راهی نینتندو سوییچ :

سه برابر آشوب، سه برابر لوت و سه برابر اکشن بیشتر را با Borderlands Legendary Collection برروی نینتندو سوییچ تجربه کنید:

Borderlands®: Game of the Year Edition: بازی اصلی کو-آپ شوتر لوتر حاوی محتویات و بهبود‌های بسیار زیاد که همه چیز را آغاز کرد. در نقش یکی از چهار مزدور که هر کدام ویژگی‌های نقش آفرینی منحصر به فردی دارند، خود را به سلاح‌ها مختلفی مجهز کرده و برای پیدا کردن The Vault، یک تکنولوژی بیگانه‌ی قدرتمند، به اکتشاف در سیاره‌ی Pandora بپردازید.

Borderlands : در نقش یکی از شش Vault Hunter‌هایی که قصد دارند Pandora را از چنگال Handsome Jack آزاد کنند، بازی را تجربه کنید. دوستان جدیدی پیدا کرده، آن‌ها به سلاح‌های مختلفی مجهز کنید و سپس در کنار آن‌ها برای رسیدن به انتقام و رستگاری بجنگید.

در ادامه توضیحات :

Borderlands®: The Pre-Sequel: در نقش شش کلاس جدید قرار گرفته و با استفاده از سلاح‌ها، وسایل نقلیه و حرکات جدید،  مسیر تازه‌ای از آشوب را در مناطق دیده نشده‌ی ایجاد کنید! در کنار Handsome Jack ستمگر مبارزه کرده و از نابودی Pandora و قمر آن جلوگیری کنید.

هر سه بازی را در حالت دستی با دوستان خود بازی کنید: هر نسخه شامل بخش دو نفره‌ی محلی اسپلیت اسکرین کوـآپ می‌شود و امکان تجربه‌ی باز تا حداکثر ۴ بازی‌باز آنلاین نیز وجود دارد.

ب علاوه بازی Borderland، چهار بسته ی الحاقی جدید همراه این بازی با عنوان های (Alien Hunters ،Shen’s Last Gift و Resistance Warrior Pack و Anarchy’s Children برای نینتندو سویچ منتشر میشود که کمپانی Virtuos وظیفه ی پورت کردن این گیم را بر عهده دارد.

پورت کردن BioShock: The Collection شامل تمامی نسخه های منتشر شده ی این بازی میباشد که برای اولین بار راهی کنسول محبوب نینتندو سویچ در تاریخ ۹ خرداد ۹۹  میشود. باید گفت که تمامی این مجموعه در تاریخ ۲۹ مه ۲۰۲۰ (۹ خریداد ۹۹) برای این کنسول پورت میشوند.

تریلر جدید منتشر شده در خصوص پورت کردن این گیم ها برای نینتندو سویچ

بیشتر بخوانید :  

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *