جزئیات جدید بازی PGA Tour 2K21 منتشر شد

جزئیات جدید بازی PGA Tour 2K21 منتشر شد

طبق آخرین اخبار بازی،جزئیات جدید بازی PGA Tour 2K21 فاش شد. توسعه دهندگان این بازی جزئیات جدیدی را منتشر کرده اند (نگاهی بر این جزئیات داشته باشیم).

توسعه دهنده بازیPGA Tour 2K21 به سوالات فن پیج ها در Reddit پاسخ داد و تایید کرد که پشتیبانی چند منظوره برای عنوان (چند نفری) وجود نخواهد داشت . باز با این حال این بازی شبیه ساز شده برای تمامی پلتفرم ها از جمله PS4 و PC و Switch و Stadia  و همچنین Stadia طراحی شده است .علاوه بر این PGA Tour 2K21 به بازیکنان این انتخاب را میدهد که دور های سفارشی خود را از The Golf Club 2019 به عنوان جدید وارد کرده و از ابزار های جدیدی برای بازی خود استفاده کنند.

HB Studios تایید کرد که ویژگی Club Sets که از بازی قبلی بود ( در این عنوان حذف میشود). در بازی PGA Tour 2K21 سازندگان ایت بازی رویکرد ها متفاوت و جالبی را برای این بازی اتخاذ میکنند اما باید برای اطلاعات بیشتر منتظر بمانیم.

جزئیات جدید بازی PGA Tour 2K21

این استودیو گفت که: مهفوم Club Sets از بازی حذف شده است. و با توجه به عمق کنترلی که هر کاربر بر بازی خواهد داشت میتوان گفت که بازیکن میتواند دنیای جالبی را در بازی بسازد.

تغییر بزرگی که در بازی ایجاد شده این است که گلف بازان حرفه ای (در زندگی واقعی) در بازی حظور دارند. جاستین توماس اولین ستاره بازی است و او یکی از ۱۲ گلف باز مشهور میباشد. ۱۱ شخصیت دیگر هنوز معرفی نشده اند ولی میتوان حدس زد که آنان هم به نوبه ی خود میتوانند معروف باشند. همچنین HB Studios اعلام کرد که گلف باز اضافی برای خرید وجود ندارد (امکان خرید تور جدید وجود ندارد).

عنوان محبوب PGA Tour 2K21 در تاریخ ۲۱ اوت برای کنسول های نسل هشتمی و کاربران رایانه های شخصی منتشر میشود. باید اضافه کرد که غیر از جزییات اطلاعات جدیدی منتشر نشده است و برای کسب اطلاعات بیشتر باید اندکی صبر کرد.

بیشتر بخوانید:

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *