احتمالا محتوای جدید بازی Death Stranding با عنوان نامشخص در سال ۲۰۲۰ منتشر میشود

احتمالا محتوای جدید بازی Death Stranding با عنوان نامشخص در سال ۲۰۲۰ منتشر میشود

طبق اخرین اخبار بازی، Aesthetic Gamer از محتوای جدید بازی Death Stranding که فعلا در حال ساخت است و در سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر میشود سخن گفته است.

طبق شایعه های منتشر شده در مورد این بازی، توسعه دهندگان بازی Death Stranding درحال کارکردن بر روی پروژه ی نامعلومی هستند که در سال جاری میلادی معرفی میشود. این اخبار توسط یکی از فاش کنندگان دنیای بازی به نام Aesthetic منتشر شده است. همانطور که میدانیم این شخص قبلا نشان داد که توانسته است اخبار های زیادی را در مورد بازی های مختلف انتشار دهد و بعد از مدتی خبر آن توسط  کامپانی های سازنده بازی ها تایید شده است حال این شخص خبر از محتوای جدید از بازی Death Stranding  میدهد اما خود این فرد از واقعیت داشتن این خبر شک و تردید دارد .

وی درمورد محتوای جدید بازی Death Stranding این چنین میگوید :

براساس اطلاعاتی که به دست من رسیده، محتوای نامعلومی برای بازی Death Stranding در دست ساخت است که قرار است امسال منتشر شود. ضمن این که کوجیما و Junji درحال همکاری برای ساخت یک مانگا هستند که این خبر نیز به زودی توسط منابع کوجیما منتشر خواهد شد. در هرحال همه‌ی این اخبار براساس اطلاعاتی که به دست ما رسیده بیان شده است.

نمیتوانیم به هیچ عنوان درباره ماهیت این خبر حرف بزنیم اما این اخبار بیشتر یک شایعه است و این خبر وقتی تبدیل به واقعیت میشود که از کمپانی سازنده بازی یا از اکانت رسمی توییت کوجیما در مورد این محتوا گفتوگو و یا منتشر شود.  از طرف دیگر میتوان این محتوا را در قالب یک دی ال سی دانست و یا میتوان انتشار یک نسخه ی VR برای این بازی، فعلا برای حاشیه دادن و یا گسترش این شایعه زود است و باید منتظر ماند که کوجیما در مورد این محتوا چه سخنی دارد.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *