بازی جدیدی سری Commandos در دست سخت میباشد

بازی جدیدی سری Commandos در دست سخت میباشد

طبق جدید ترین اخبار بازی، طبق گفته های کمپانی Kalypso Media بازی جدیدی سری Commandos در دست ساخت میباشد.

وظیفه ی توسعه این بازی به دست یک شرکت تازه تاسیس به اسم Claymore Game میباشد. در سال ۲۰۱۸ Kalypso Media امتیاز Commandos به خود گرفت و در آخر سال گذشته نسخه ریمستر قسمت دوم این مجموعه را انتشار داد. همچنین طبق گفته های این کمپانی عناوین و بازی های جدیدی در دست ساخت میباشد که خبر های آن به زودی منتشر میشود و در ادامه ی این سخنان، مدیر استودیو کلیمور گیم آقای Jurgen Reubwig در سخنان خود این گونه میگوید ”

سخنان مدیر کلیمور گیمز در مورد بازی جدیدی سری Commandos :

 می‌خواهیم با خوشحالی تایید کنیم که در یک بازه‌ی زمانی کوتاه توانستیم تیم اصلی و دفاتر جدید خود را سازمان‌دهی و آماده کنیم. ما ساخت نسخه‌ی جدید Commandos را آغاز کرده‌ایم و امیدواریم در ماه‌های آینده، افراد با استعداد بیشتری را به تیم خود اضافه کنیم تا از این طریق فرصتی را برای تبدیل شدن به بخش جدایی‌ناپذیر در ساخت یک عنوان استراتژی نمادین فراهم کنیم.

این سخنان ساخت بازی جدیدی سری Commandos را تایید میکند و نشان میدهد که بازی در دست ساخت میباشد اما اطلاعات بیشتری منتشر نشده و هنوز معلوم نیست که بازی در چه بازه ی زمانی اتفاق می افتد. همچنین باید گفت که نسخه ی ریمستر شده ی سری دوم این بازی برای پلتفرم های XBOX ONE و PS4 و PC و Nintendo Switch در دسترس است و میتوانید این بازی را تجربه کنید.

در پایان گفت که نمیتوان در مورد این بازی شایعات زیادی را ساخت اما انتظار میرود که بهتر از سری های قبل خود و قوی تر از قبل منتشر شود.

بیشتر بخوانید:

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *