احتمال دارد که نسخه های جدید call of duty امسال منتشر شود

احتمال دارد که نسخه های جدید call of duty امسال منتشر شود

طبق آخرین اخبار بازی، امسال (۲۰۲۰) قرار است که نسخه های جدید call of duty معرفی شود که احتمالا دو نسخه است.

در تماس هایی که در بین سرمایه گذاران اکتیویژن و بلیزارد صورت گرفته است، گفته میشود که به دلیل همه گیری و شیوع ویروس کرونا با موضوع در خانه ماندن دسته جمعی ، قرار است که (احتمالا) دو نسخه از فرانچایز محبوب Call of Duty در سال ۲۰۲۰ معرفی شود.

عنوان های جدید Call of duty

در طی یک تماس رئیس اکتیویژن و بلیزارد اعلام کرده اند که در چند ماه اخیر تغییراتی بر روی کار کارمندان و جامعه اعمال و باعث کند شدن روند کاری ما شده است اما این موضوع دلیل کم کاری ما نمیشود . باید گفت که عنوان های جدید COD (بازی Call of duty) قبلا تایید شده اند و  در دست ساخت میباشند. آنان اضافه کردند که اخرین نسخه ی منتشر شده‌ی Call of duty عنوان CoD Battle Royal یا همان (Warzone) بود که توانست بیش از ۶۰ میلیون بازیکن داشته باشد و این دلیل باعث شد که ساخت نسخه ی جدید این عنوان استارت بخورد.

باید گفت که اخبار زیادی در این مورد منتشر نشده است اما باید اضافه کرد که برنامه هایی برای کنسول های ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن ۵ در نظر گرفته شده است که یکی از پلتفرم های مقصد عنوان های جدید بازی میباشد.

در چند مدت پیش مدیران کمپانی (Activision) فکر هایی برای سری جدید این عنوان کرده بودند (قبل از شیوع ویروس کرونا و منتشر شدن call of duty Warzone) اما باید اضافه کرد که با این شرایط باز این کمپانی مردم را تشویق به در خانه ماندن کرد و برنامه ریزی دقیقی برای منتشر کردن عنوان های جدید از بازی کرده است که ستودنی میباشد. با منتشر شدن  Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign remastered احتمال دارد که نسخه ی بعدی این عنوان سری Black Ops باشد.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *