امکان دارد که عنوان جدید Call of duty دنباله‌ی Block ops با نام Cold War باشد

امکان دارد که عنوان جدید Call of duty دنباله‌ی Block ops با نام Cold War باشد

طبق آخرین اخبار بازی، دنباله‌ی سری Black ops قرار است به زودی منتشر شود و امکان دارد که نام آن (Cold War) باشد که میتواند عنوان آن برگشت به Call of Duty : Block ops 1 باشد.

از آنجایی که هر ساله عنوان های جدیدی توسط Call Of Duty منتشر میشود، امکان دارد که بازی امسال ادامه بازی Black Ops باشد که به تازگی پیش از اعلام رسمی این بازی خبر هایی در این مورد پخش شده است (در چهار چوب شایعه). اکتیویژن خبر جدیدی را در مورد ندای وظیفه سال ۲۰۲۰ منتشر نکرده است و جزییات بیشتری را در باره این موضوع برای هواداران قرار نداده است.

طبق توییتی که به تازگی منتشر شده و Eurogamer آنرا تایید کرده است، عنوان جدید Call of Duty امسال قرار است که Call of Duty: Black Ops Cold War باشد. و طبق گفته ها هم میتواند ادامه‌ی نسخه های اولیه باشد و هم میتواند در مورد جنگی جدید باشد. هنوز هیچ چیزی معلوم نشده است.

دنباله‌ی سری Black ops

عنوان Clod War برای بار اول توسط یک ناشر با نام Okami13 در شبکه اجتماعی توییتر منتشر و توسط Eurogamer پخش شد. از طرفی دیگر بدان معنی است که توسعه دهنده Treyarch در حال بازگشت به زمان و جایی است که Black ops شروع شده است. و میتواند با نسخه های پیشین خود رقابت و شاید حتی به برترین نسخه های موجود Black ops تبدیل شود .

اخبار های کوتاهی در مورد Cold War در بازی Warzone منتشر شد. شاید سیاست منتشر شده Warzone این باشد که عنوان های جدید Call of Duty را برای عموم در اختیار بگذارد.باید گفت که بازیکنان (Warzone) با درخشیدن دیوار ها یک هواپیمایی را با عنون Cold War پیدا کرده اند، و این افشاگری باعث میشود که بازیکنان بیشتر در جستجوی این عنوان جدید در بازی باشند.

نسخه ی اولیه Call of Duty: Black در موضوع جنگ ( دهه ۱۹۶۰) تنظیم شد که گویای جنگ ویتنام بود. با جرعت میتوان گفت که این نسخه از بهترین عنوان هایی بود که توسط Call of duty منتشر شد و توانست در آن زمان نمره ی ۱۰/۱۰ را به خود بگیرد.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *