تیر خلاص نیل دارکمن : منتظر DLC برای بازی The Last of Us II نباشید

تیر خلاص نیل دارکمن : منتظر DLC برای بازی The Last of Us II نباشید

طبق جدیدترین اخبار بازی انتظار برای گسترش داستان Left Behind Style برای The Last of Us: Part 2 نداشته باشید. نیل دراکمن ، مدیر خلاق در گفتگو با Kinda Funny ، گفت: Naughty Dog هیچ برنامه ای برای DLC بازی Last of us part II ندارد. با توجه به استقبال مثبتی که از سمت منتقدین و تا حدی طرفداران در پشت این عنوان است این تصمیم گرفته شده است اما نیل دارکمن کارگزدانی نیست که با بی برنامه گی کاری انجام دهد پس باید منتظر خبرهای خوب از طرف استدیو Naughty Dog باشیم

اما این نیز ممکن است ، نشانه ای است که توجه Naughty Dog هم اکنون در جای دیگری است. سپتامبر گذشته ، استودیو اعلام کرد که The Last of Us: Part 2 بدون یک حالت چند نفره جدید راه اندازی می شود ، زیرا کار روی چند پروژه که داری قبلیت هایی فراتر از یک حالت اضافی هستند می تواند با تضاد کمپین عظیم تک نفره ما باشد و این خبر از این میدهد که DLC بازی Last of us part II در دستور کار این استدیو نیست و این استدیو تمرکز خود را روی چیزهایی دیگر گذاشته است که مشخص نیست چه چیزهایی هستند.

Naughty Dog در آن زمان گفت: شما سرانجام ثمرات آرزوی آنلاین تیم ما را تجربه خواهید کرد ، اما نه به عنوان بخشی از The Last of Us 2. هنوز و هنوز مشخص نشده است که کجا و کجا تحقق می یابد. اما مطمئن باشید ، ما به اندازه سایر اعضای جامعه طرفداران فراکسیون بزرگ هستیم و از آمادگی بیشتر در هنگام آماده شدن هیجان زده می شویم.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *