بازی Need for speed heat توسط EA معرفی شد و زمان انتشار این بازی مشخص شد

بازی Need for speed heat توسط EA معرفی شد و زمان انتشار این بازی مشخص شد

دو سال بعد از انتشار Need for speed Payback این بار کمپانی EA با معرفی بازی Need for speed heat. طرفدرارن سری بازی های Need for speed را با انشتار یک تریلر از بازی نید فور اسپید هیت خوشحال کرد. از سال ۱۹۹۴ که این سری بازی ها منتشر میشوند. تعداد زیادی طرفدار جذب خود کردند و نقطه‌ی اوج سری بازی ها نسخه Most Wamted بود. که هر گیمیری با آن نسخه خاطره دارد باید دید که آیا نید فور اسپید هیت میتواند مانند Most wanted گیمیرها را میخ کوب خود کند یا خیر؟

 

نید فور اسپید هیت

 

بررسی تریلر منتشر شده از بازی Need for speed heat

در تریلر این بازی توجه فیلم به زنی است که با لهجه‌ی لاتین انگلیسی صجبت میکند. طبق گفته‌ی بیشتر کارشناسان در بازی نید فور اسپید هیت ما در نقش یک زن که جنون مسابقه‌ی خیابانی را دارد به بازی کردن میپردازیم. از طرفی در این تریلیر دقیقا در دقیقه ۱:۲۲ دو جمله توسط زنی که خیلی ها آن را شخصیت اصلی داستان بازی Need for speed Heat میدانند بیان میشود. این دو جمله یعنی :  they destroy so we design به معنی آنها نابود میشوند پس ما طراحی میکنیم. و they control so we creat به معنی آنها کنترل میکنند پس ما میسازیم .

این دو جمله شاید کم اهمیت به نظر بیایند. اما این دو جمله نشان میدهد کمپانی EA روی دو بخش ساختن و طراحی ماشین ها توسط بازیکانان توجه زیادی کرده است. و احتمالا به کاربر اجازه شخصی سازی بیشتری برای بهتر کردن ماشین های خودشان بدهند . که این میتواند نقطه قوت این بازی باشد .

 

تاریخ عرضه و موتور گرافیکی

این بازی با موتور گرافیکی Frostbite ساخته شده است. که داد مخاطبان need for speed را در نسخه Payback درآورده بود. باید دید که با استفاده از این موتور گرافیکی. و تغییراتی که ایجاد شده است. نید فور اسپید هیت میتواند مخاطبان خود را از لحاظ گرافیک و کیفیت راضی کند یا خیر؟ این بازی دقیقا در تاریخ  ۱۷ آبان ماه عرضه میشود. البته کسانی که از Origin access premier استفاده میکنند ۳ روز زودتر یعنی در ۱۴ آبان ماه میتوانند از این بازی لذت ببرند همچنین کسانی که Origin access دارند میتوانند در تارخی ۱۴ آبان ۱۰ ساعت از بازی Need for speed heat را بازی کنند. در ادامه شما را به دیدن تلریلر این بازی دعوت میکنم .

 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *