پشتیبانی از بازی Mortal Kombat 11 در سال ۲۰۲۰

پشتیبانی از بازی Mortal Kombat 11 در سال ۲۰۲۰

طبق اخرین اخبار بازی، کمپانی سازنده بازی مورتال کمبت ۱۱ گفته است که پشتیبانی از بازی Mortal Kombat 11 همچنان ادامه خواهد داشت . و همچنین گفته است که امسال پایان پشتیبانی از این عنوان نمیباشد .

سال گذشته برای بازی کمبت ۱۱ یکی از بهترین سالها برای این بازی بود . به این گیم بعلاوه شخصیت های قدیمی خود چند شخصیت جدید دیگر اضافه شد و هواداران با بازخورد خوبی جواب خوبی به این مورد دادند که باعث شد محبوبیت این بازی بیشتر شود. در سال ۲۰۲۰ طی یک اپدیت شخصیت جوکر به بازی اضافه و در چند روز آینده شخصیت spawn به بازی اضافه میشود .ولی این تنها اخرین پشتیبانی از بازی Mortal Kombat 11 نیست و طبق گفته های سازنده این بازی پشتیبانی از این گیم ادامه دارد.

Ed Boon در پاسخ به شایعه به آخر رسیدن عمر بازی و پشتیبانی از بازی Mortal Kombat 11 این‌گونه سخن میگوید :

من بسیار ممنون هستم از تمامی هوادران Mortal Kombat 11. ما تمامی کارهایی که می‌کنیم، تمامی شخصیت‌هایی که معرفی می‌کنیم، همگی تنها برای این هستند که تشکری کوچک از هوادارانمان کرده باشیم. البته قابل ذکر است که بگویم هنوز کارمان با Mortal Kombat 11 تمام نشده است و کلی سورپرایز دیگر و محتویات اضافه‌ی دیگر را برای شما در آینده برنامه‌ریزی کرده‌ایم…پس منتظر باشید.

بیشتر گیمر ها این پشتیبانی را در قالب انتشار بسته الحاقی میدانند و امکان دارد که شخصیت های زیادی در این بسته ها برای بازی منتشر شود . امروزه همه ی گیمر ها منتظر آمدن شخصیت Spawn هستند این شخصیت در تاریخ ۱۷ مارس ۲۰۲۰ (۲۷ اسفند ۹۸ ) در دسترس دارندگان بازی قرار میگیرد. باز با این گفته ها انتظار میرود کمبت بهتر از گذشته خودرا نشان دهد.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *