بازی Modern Warfare 2: Campaign Remastered منتشر شد فعلا فقط PS4

بازی Modern Warfare 2: Campaign Remastered منتشر شد فعلا فقط PS4

بالاخره بعد از حرف و حدیث‌های فراوان نسخه بازی Modern Warfare 2: Campaign Remastered برای PS4 منتشر شد. البته فعلا فقط و فقط برای Playstation 4 با حجم تقریبا ۶۰ گیگابایتی منتشر شد. قیمت این بازی برای افرادی که این بازی را هم اکنون خریداری کنند ۲۰ دلار است. همچنین این بازی در ۱۱ اردیبهشت ۹۹ برای PC و xbox نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

هیچ گونه امتیازی از این بازی در حال حاضر منتشر نشده است. اما با توجه به پیشینه قدرتمند Call of duty Modern Warfare 2 و داستان خطی عالی در کنار شاخه برگ فراوان و همچنین قدرت نمایی infinity Ward و Activision در call of duty Modern Warfare 2019 باید گفت این بازی متیواند بسیار وبسیار قدرتمند ظاهر شود. البته نباید این را فرداموش کنیم که این بازی با تکنولوژی سال ۲۰۲۰ و ۲۰۱۹ بازسازی شده است و در کنار پیشینه‌ی قدرتمند این بازی میتواند حتی بهتر از call of duty Modern Warfare 2019 ظاهر شود. و دلیل آن چیزی نیست جز طرفداران زیادی که این بازی دارد. به هر حال بازی Modern Warfare 2: Campaign Remastered برای PS4 منتشر شد است و شما میتوانید هم اکنون آن را خریداری و دانلود کنید.

اگر این بازی را هم اکنون برای Playstation 4 و PC و xbox خریداری کنید Activision یک هدیه برای شما در نظر گزفته است و آن چیزی نیست جز Classic Ghost Pack برای بازی Call of duty Warzone که در تصویر پایین میتوانید ریز جزئیات آن را ببنید :

 

بیشتر بخوانید : 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *