عنوان های Minecraft action-RPG و Minecraft Dungeons تا ماه مِی منتشر نمیشوند.

عنوان های Minecraft action-RPG و Minecraft Dungeons تا ماه مِی منتشر نمیشوند.

طبق اخرین اخبار بازی، تاریخ انتشار Minecraft Dungeons تا ماه مِی به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده است.

عنوان Minecraft Dungeons که در دنیای بزرگ ماینکرافت اتفاق می‌افتد قرار بود به تازگی منتشر شود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا و همه گیر شدن این ویروس تاریخ انتشار Minecraft Dungeons به عقب افتاده است و ماه مِی منتشر میشود.

Mojang امروز در اکانت توییتر خود این تاخیر را تایید کرد . پیش بینی میشد که این عنوان در ماه جاری منتشر شود اما تقریبا نزدیک ۴ هفته دیرتر منتشر میشود که این موضوع باعث ناراحتی طرفداران شده است. موژانگ دلیل این تاخیر را دقیق توضیح نداده است اما باید حدس زد که ویروس کرونا باعث دورکاری شده است و همین دلیل باعث تاخیر انتشار این عنوان میشود.

Mojang در مورد تاخیر تاریخ انتشار Minecraft Dungeons این چنین می‌گوید :

ما برای حفظ سلامت جامعه و حفظ سلامتی کارمندان در برابر ویروس کرونا مجبور به دور کاری شده ایم . ما در تلاش هستیم که عنوان Minecraft Dungeons در ماه آوریل تحویل طرفداران دهیم اما از سمت دیگر در حال برنامه ریزی و ارزیابی جدول زمانی هستیم تا مطمئن شویم این عنوان بدون نقص و همچنین بهترین بازی هارا برای شما به ارمغان آوریم.

باید گفت این تاخیر جای تعجبی ندارد چون با شیوع کرونا همه ی کارمندانی که در زمینه بازی فعالیت میکنند مجبور به دورکاری شده اند و همین  باعث شد که پروژه هایی بزرگی تاریخ انتشار آنها به تاخیر بیافتد. همچنین در این نسخه سیستم RGB به طور چشم گیری بهینه وپیشرفت کرده است . آیتم و هیولا های جدیدی به بازی افزوده و و سیستم لوت کردن تغیر یافته است میتوان گفت که این نسخه میتواند یکی از نسخه هایی باشد که در بین طرفداران محبوب میشود . این بازی برای پلتفرم های PC و XBOX ONE و  PS4 و Nintendo Switch منتشر میشود.

بیشتر بخوانید :

 

 

منبع :
برچسب ها :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *