جدایی مدیر بخش اروپایی کمپانی سونی

جدایی مدیر بخش اروپایی کمپانی سونی

طبق اخرین اخبار دنیای بازی، جدایی مدیر بخش اروپایی کمپانی سونی رسما تایید شد و آقای مایکل دنی از سِمَت مدیریت این کمپانی انصراف داد و با سونی خداحافظی کرد.

کمپانی سونی با نزدیک شدن به منتشر کردن کنسول نسل نهمی خود، تغییراتی در قسمت مدیریت خود انجام داد است و طی یک سال گذشته افرادی همچون : شاون لیدن، شوهی یوشیدا از سِمَت مدیرتی خود کناره گیری کردند و حال یکی از افراد قدیمی این کمپانی که مدیریت بخش اروپایی شرکت سونی را برعهده داشت از این سِمَت استعفا داد و از سونی جدا شد.

آقای مایکل دنی مدیر بخش اجرایی قسمت اروپایی استودیو سونی به طور رسمی اعلام که که از کمپانی سونی استعفا و به استودیو بازی سازی TT Games میپیوندد.  باید گفت که مایکل دنی ۲۵ سال در این کمپانی فعالیت کرده و بر بسیاری از استودیو های زیر مجموعه سونی نظارت داشته است . از این به بعد مایکل دنی به عنوان رئیس و مدیر تی تی گیمز فعالیت کند

جدایی مدیر بخش اروپایی کمپانی سونی و سخن های او :

پس از گذشت ۲۵ سال فوق‌العاده در بخش پلی‌اسیتشن شرکت سونی، که شانس این را داشتم با بسیاری از افراد شگفت‌انگیز و تیم‌هایی با استعدادهای فراوان همکاری کنم، تصمیم گرفتم تا از تجربه‌ی خود برای یک فرصت جدید استفاده نمایم. TT Games استودیویی است که من در روزهای ابتدایی خود در پلی استیشن با آن کار کردم و این بسیار خوب است که ببینیم که این استودیو در سطح یک استودیوی جهانی رشد کرده است. به کمک این تیم و رهبری وارنر، من از این فرصتی که می توانم برای ایجاد یک چشم انداز جدید به TT Games کمک کنم و  این استودیو را به سوی یک مرحله‌ی موفق دیگر در پیشرفت خود راهنمایی نمایم، بسیار هیجان‌زده هستم.

در ادامه سخن ها، دیوید حداد مدیر بخش سرگرمی وانر حرف هایی در مورد پیوستن مایکل دنی به کمپانی تی تی گیمز گفته است که بدین صورت میباشد :

ما از پیوستن مایکل دنی به وارنر خوشحال هیجان‌زده هستیم. ‌ما به دنبال ایجاد یک آینده‌ی هیجان‌انگیز و پیاده‌سازی یک استراتژی جدید برای استودیوی TT Games خواهیم بود. تجربه‌ی گسترده‌ی مایکل در توسعه‌ی بازی‌ها و رهبری استودیوها موجب شده است تا وی برای این نقش و ماموریت مهم مناسب باشد.

در ادمه انتظار میرود که با پیوستن آقای Michael Denny به TT Games باعث پیشرفت این استودیو شود.

بیشتر بخوانید :

منبع :
برچسب ها :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *