منتشر شدن بازی Marverls Avengers برای PS5 و XBOX Series X

منتشر شدن بازی Marverls Avengers برای PS5 و XBOX Series X

طبق جدیدترین اخبار بازی، بازی Avengers برای PS5 و XBOX Series X تایید شده و به زودی ساخته میشود. اگر این بازی را بر روی یک کنسول نسل هشتمی داشته باشید میتوانید به طور رایگان آن را برای کنسول نسل نهمی خود دریافت کنید.

Square Enix اعلام کرد که بازی Avengers برای PS5 و XBOX Series X به عنوان بازی های نسل بعد منتشر خواهد شد. در هردو از کنسول ها بازی نسل فعلی قرار میگیرد اما در کنسول های جدید با پیشرفت بیشتر . باید اضافه کرد این بازی از قابلیت کراس ژن پشتیبانی میکند یعنی کاربران کنسول های نسل هشتمی و نسل نهمی میتوانند با هم مشغول بازی کردن شوند.

بازی Avengers برای PS5

در یک بیانیه ای آمده است که : “افزایش وضوح و وفاداری، بهبود بافت و تخریب زره پوش، ردیابی پرتو ها و موارد دیگر در بازی Avengers در کنسول های نسل بعدی انجام و ظاهر بازی بسیار پیشرفت خوبی را میکند. تجربه این بازی در PlayStations 5 یکپارچه و پویا خواهد بود، یعنی با استفاده از SSD های پرسرعت و PS5 DualSense و هاپتیک پیشرفته و صدای فضایی و همچنین قابلیت سفارشی سازی باعث شده است که این بازی در کنسول های نسل بعدی بیشتر از نسل فعلی به بازیکن هیجان وارد کند. همچنین PS5 قابلیت گرافیک و فریم بالا را به کاربران خود ارائه میدهد.

Square Enix میگوید که در آینده جزئیات بیشتری در مورد نسخه XBOX Series X و PS5 بازی Marvel’s Avengers و همچنین ویژگی های به خصوص STADIA و رایانه های شخصی منتشر میشود. در حال حاضر آنچه ما در مورد این بازی میدانیم Prot شدن آن بر روی کنسول های نسل جدید میباشد .

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *