اضافه شدن نقشه محبوب Rust به بازی Call of Duty Mobile

اضافه شدن نقشه محبوب Rust به بازی Call of Duty Mobile

طبق اخرین اخبار بازی، قرار است که نقشه جدید Call of Duty Mobile با عنوان Rust به این بازی اضافه شود که بیشک برای بسیاری از بازی‌بازان محبوب میباشد.

عنوان Call of Duty Mobile در سال ۲۰۱۹ به دست تنسنت گیمز ساخته و توسط اکتیویژن برای سیستم عامل های IOS و Android منتشر شد. این عنوان بعد از ۲۴ ساعت از انتشار اولیه خود توانست از مرز ۲۰ میلیون دانلود عبور کند در همان ۲۴ ساعت ۲ میلیون دلار درامد داشت . همچنین بعد از گذشت یک هفته توانست به بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه دانلود برسد و تبدیل به موفق‌ترین بازی موبایل تاریخ شود.

چندی پیش اکانت توییتر Call of Duty Mobile با انتشار تصویری از نقشه ی Rust نوید از انتشار این مپ برای نسخه ی موبایل این بازی داد که احتمالا در فصل بعدی این عنوان اتفاق بیفتد. باید گفت که این نقشه برای اولین بار برای عنوان Call of Duty Moder Warfare 2 منتشر شد که به دلیل کوچک بودن و سرعت بخشیدن به بازی و مبارزه، محبوبیت زیادی در بین بازی‌بازان دارد.

توییت جدید کال اف موبایل در خصوص نقشه جدید Call of Duty Mobile

اکانت Call Of Duty Mobile : اگر [این نقشه را] تجربه کرده باشید، می‌دانید [چه چیزی در انتظارتان خواهد بود].

نقشه‌ی Rust به زودی به Call Of Duty Mobile خواهد آمد.

باید گفت که این تنها پشتیبانی از بازی Call of Duty Mobile نیست و اکتیویژن همواره از این بازی پشتیبانی خواهد کرد چرا که این عنوانش به بهترین بازی موبایل سال ۲۰۱۹ تبدیل شده و روز به روز پلیر های زیادی به این بازی میپیوندند. باز انتظار میرود که نقشه ها و مود های جدیدی به این بازی محبوب اضافه شود.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *