ساخت بازی Crysis Remastered رسما تایید شد و احتمال دارد در تابستان امسال منتشر شود

ساخت بازی Crysis Remastered رسما تایید شد و احتمال دارد در تابستان امسال منتشر شود

طبق آخری اخبار بازی، چند مدت پیش صحفه ی توییتر این عنوان با قرار دادن یک توییت شروع به فعالیت کرد و امروز اعلام کرد که ساخت بازی Crysis Remastered رسما تایید شد و همچنین احتمال دارد که تابستان امسال منتشر شود.

بعد از گذشت حدودا ۶ سال عنوان crysis باز زنده شده و به سمت طرفداران باز میگردد. در چند روز پیش صحفه رسمی توییتر این عنوان توییت هایی منتشر کرد که طرفداران را به وجه آورد و فکر آنان را درگیر خود کرد که آیا عنوان جدیدی از بازی منتشر میشود و یا نسخه ای از آن باز سازی میشود. باید گفت که امروز استودیو سازنده این بازی ویدیویی را با عنوان ساخت بازی Crysis Remastered منتشر کردو خبر از بازسازی نسخه ی ای از بازی را به ما میدهد

 سوات یرلی، کارگردان سری بازی های کرایسیس در مورد ساخت بازی Crysis Remastered این چنین گفته است :

از اینکه دوباره‌ مشغول کار روی سری کرایسیس هستیم، خوشحال و هیجان‌زده‌ایم. این یک فرصت عالی است تا مجموعه‌ی کرایسیس را به پی‌سی‌ها و کنسول‌های نسل هشتم بیاوریم؛ حتی نینتندو سوییچ! در نتیجه‌ی این موضوع، نسلی جدید می‌تواند تجربه‌ی به‌تن کردن نانوسوت و مبارزه با آن را به‌دست بیاورد. با کرایسیس ریمستر تمام تلاش خودمان را می‌کنیم تا اثری که لیاقت شور و اشتیاق هواداران را دارد، تولید کنیم.

در ویدیو منتشر شده این بازی اطلاعات بیشتری در اختیار هوادارن نگذاشته اند اما احتمال دارد که مواردی همچون تکسچر های با کیفیت HD و بهبود گرافیکی محیط بازی استفاده از تکنولوژی های جدید در خصوص نورپردازی و تعداد تغییرات دیگری باشد و همچنین این عنوان میتواند بیشک به بهترین سری مجموعه کرایسیس تبدیل شود . این عنوان قرار است برای پلتفرم های Nintendo Switch و PC و XBOX ONE و PS4 منتشر شود. همچنین احتمال دارد که این بازی در ابستان امسال منتشر شود.

میتوانید تریلر مربوط به Crysis Remastered را مشاهده نمایید:

بیشتر بخوانید :

منبع :
برچسب ها :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *