پلتفرم‌های مقصد بازی Lords of the Fallen 2 شامل کنسول های نسل نهمی و کامپیوتر میباشد

پلتفرم‌های مقصد بازی Lords of the Fallen 2 شامل کنسول های نسل نهمی و کامپیوتر میباشد

طبق اخرین اخبار بازی، استودیو بازی سازی CI Games اعلام کرده است که بازی Lords of the Fallen 2 در درست ساخت و توسعه قرارد دارد و پلتفرم‌های مقصد Lords of the Fallen 2 شامل کنسول های نسل نهمی و کامپیوتر های شخصی نیز میشود.

این بازی در سال ۲۰۱۴ معرفی و بر این قرار بود که در سال ۲۰۱۷ منتشر شود اما این بازی با تاخیر فراوانی برخورد و در سال ۲۰۱۷ منتشر نشد . دو استودیو بازی سازی با نام های Deck 13 و Defiant وظیفه ساخت و توسعه این گیم را داشتند اما به علت مشکلات به وجود آمده در استودیو Defiant در سال ۲۰۱۹ ساختن این پروژه به مشکلاتی برخورد و توسعه ی بازی متوقف شد. طبق اخبار بازی اطلاعات جدیدی در مورد این بازی منتشر شده است این اطلاعات خبر از کنسل نشدن این پروژه میدهد و همچنین آقای Marek Tyminski (مدیر CI Games) در مصاحبه ی اخیر خود با یک سایت لهستانی اعلام کرده است ساخت این بازی ادامه دارد و توضیحاتی در این مورد داده است:

توضیحاتی در مورد توسعه این بازی و پلتفرم‌های مقصد Lords of the Fallen 2 :

روند توسعه‌ی Lords of the Fallen ۲ به خوبی پیش می‌رود. توسعه‌دهندگان باتجربه‌ی بین‌المللی سرپرستی این پروژه را برعهده داشته‌اند. ما پیش از این یک چشم‌انداز مدرن را از این بازی ایجاد کرده‌ایم.

ما در حال حاضر در سه مکان مختلف به طور همزمان مشغول استخدام افرادی هستیم. در ورشو نیز مطالعات ما به‌زودی انجام می‌شود. در نهایت ما تصمیم گرفتیم تا تیم خودمان را ساخته و گسترش دهیم. ما همکاری را با شرکای اول خود آغاز کرده‌ایم. Lords of the Fallen 2 در یک مدل مشابه همانند بازی Sniper Ghost Warrior Contracts ساخته می‌شود

در ادامه ی حرف های ایشان :

ما از اشتباهاتمان درس می‌گیریم. پس از تعدیل نیرو در سال ۲۰۱۸، حال زمان آن رسیده است که ساختارهایی را که از گذشته آموخته‌ایم ، بازسازی نماییم. ما در حال حاضر یک استراتژی توسعه‌ی مشخص برای تیم خود داریم که وظیفه آن ساخت بازی‌ها در گروه بازی‌های CI است.

در حال حاضر تیم توسعه‌دهنده‌ی بازی از ۴۰ نفر تشکیل شده و یک تیم ۹ نفره نیز وظیفه‌ی کنترل کیفیت را برعهده دارد. ما طی سال‌های آینده این تیم را گسترش خواهیم داد. سرعت روند توسعه به استخدام‌های ما بستگی دارد که به تدریج از آن مطلع خواهیم شد. ما استانداردهای بالایی را برای عناوین خود تعیین کرده‌ایم.

هنوز تاریخ انتشار این گیم مشخص نشده است ولی انتظار میرود تا پایان سال جاری اطلاعات بیشتری در مورد این بازی منتشر شود.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *