قدرت و توانایی شخصیت Lifeline در بازی Apex Legends تقویت میشود

قدرت و توانایی شخصیت Lifeline در بازی Apex Legends تقویت میشود

طبق جدیدترین اخبار بازی، قرار است که توانایی Lifeline در بازی Apex Legends دو برابر تقویت شود. مدیر طراحی Respawn تایید کرد که این اپراتور قادر است که دو نفر را همزمان احیا کند.

Respawn توسعه دهنده Apex Legends تایید کرد که شخصیت مورد علاقه طرفداران، Lifeline به زودی با دریافت یک بروزرسانی کوچک به او این امکان را میدهد که میتوانند دو هم تیمی خود را به طور همزمان زنده کند.

قدرت توانایی Lifeline در بازی Apex Legends

ما در رویداد اخیر EA Play نگاهی (رهگذری) بر این موضوع داشتیم، اما این خبر اکنون توسط مدیر طراحی Apex Legends تایید شده است. این بدان معنی است که نه تنها Lifeline میتواند بازیکنان را به طور همزمان  مستقیما زنده کند بلکه میتواند هواپیمای پزشکی بدون سرنشین خود را برای کمک اعزام کند. که از قابلیت های جالب این شخصیت میباشد.

وقتی از مدیر طراحی Respawn سوال شد که آیا Lifeline میتوانند دو همتیمی را به طور همزمان احیان کند ؟ (یکی در کنار خود به صورت دستی و دیگری با پهباد پزشکی)، جیسون مک کورد، مدیر طراحی استودیو با پاسخ ساده ای اعلام کرد “بله”.

ما در فصل پنجم این بازی شاهد تغییرات زیادی بودیم تغییراتی از جمله (تغییر های در کینگ) و همچنین دیدیم که این فصل نسبت به فصل های قبلی توانست که طرفدار و هوادارن بیشتری را به خود جذب کند. بر اساس تحلیلی که اخیرا انجام شده است، Wraith میزان استفاده چشم گیری بیشتر داشته اشد (۲۷ درصد) و همین باعث شد محبوبیت بیشتری نسبت به سایر Legend ها از جمله Pathfinder و Lifeline که به ترتیب در دوم و سوم هستند داشته باشد.

حال انتظار داریم که با بروزرسانی که برای Lifeline منتشر میشود بازیکنان بتوانند به خوبی از این شخصیت استفاده کنند.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *