کنسل شدن پروژه left 4 dead 3

کنسل شدن پروژه left 4 dead 3

طبق اخرین اخبار بازی، کمپانی بازی سازی ولو (Valve) خبر از کنسل شدن پروژه left 4 dead 3 میدهد و توضیحاتی در مورد این اتفاق داده است.

بازی Left 4 Dead یکی از مجموعه هایی است که در سرتاسر جهان از هر سنی توانسته است طرفدار های خود را راضی نگه دارد و بعد از چندین سال گیمر های خود را حفظ کند. اما در سال ۲۰۱۴ بود که تصاویری از بازی Left 4 Dead  با عنوان left 4 dead 3 در فضای اینترنت پخش شد و طرفدار ها این فکر را کردند که قرار است نسخه ی سوم این سری از بازی منتشر شود و شایعات زیادی در مورد این موضوع پخش شد. اما کمپانی سازنده این بازی امروز جواب این شایعات در مورد Left 4 dead 3 داده است.

طبق سخن های Chris Remo و Robin Walker کمپانی Valve مشغول کار کردن بر روی پروژه Left 4 Dead 3 بودن اما این پروژه صرفا جهت تست کردن متور Source 2 ساخته شد.

گفته های ولو در خصوص کنسل شدن پروژه left 4 dead 3 :

زمانی بود که ما یکی از مراحل بازی Left 4 Dead را در موتور Source 2 بازسازی کردیم و در حال تست قابلیت‌ها و ساختار این موتور بودیم. اما مدتی بعد از این تست، متوجه شدیم که تصاویری از این مرحله به بیرون منتشر شده است و مردم نیز فکر کردند که ما در حال کار بر‌روی نسخه‌ی جدیدی از سری Left 4 Dead هستیم.

در ادامه :

ما پروژه‌های زیادی را برای تست موتور Source 2 ایجاد کردیم. هر کدام از کارمندان ما،‌ جهانی را در ذهنشان تصور می‌کردند و ما آن را در این موتور پیاده‌سازی می‌کردیم. اما طوری نبود که بخواهیم به عنوان یک تیم بر‌روی این پروژه‌ها کار کنیم و آن‌ها را نهایی‌سازی کنیم. برخی از این ایده‌ها نیز مربوط به جهان سری Left 4 Dead بوده و تنها برای تست ایجاد شده بودند.

همچنین در پایان انتظار میرود که شرکت ولو باز با انتشار نسخه سوم این بازی، سری Left 4 Dead را احیا کند.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *