عنوان جذاب و ترسناک Layers Of Fear فقط برای کنسول XBOX Series X و PC منتشر خواهد شد

عنوان جذاب و ترسناک Layers Of Fear فقط برای کنسول XBOX Series X و PC منتشر خواهد شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، بازی Layers Of Fear برای XBOX سری ایکس و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. Bloober Team می گوید که انتشار نسخه Xbox One معمولی نیاز به سازش بیشتری دارد.

در حالی که بسیاری از بازی های که قرار است در پایان سال ۲۰۲۰ به کنسول های نسل فعلی و بعدی عرضه شوند ، Bloober Team The Medium قصد دارد که  فقط برای Xbox Series X و PC عرضه شود.

Jacek Zięba ،که از تهیه کنندگان  Bloober Team میباشد ، در مصاحبه‌ جدیدی که با Xbox داشت گفت که دور زدن و رد شدن از کنسول های نسل فعلی به نفع The Medium است. وی گفت: “ما هیچ برنامه برای برای انتشار این بازی برای کنسول های نسل فعلی نداریم ، بنابراین Xbox Series X تجربه ای را که همیشه برای بازی در نظر گرفته ایم ارائه می دهد.”

بازی Layers Of Fear برای XBOX

Jacek Zięba همچنین اعلام کرد که Bloober می توانست Medium را روی Xbox One منتشر کند ، اما خرج بردارد میباشد. وی افزود که : “البته ، از لحاظ تئوری ، شما می توانید از هر ایده بازی خودداری کنید ، اما در مورد ما این به معنی کاملاً تغییر ویژگی های اصلی بازی است.” “به لطف قدرتی Xbox Series X دارد ، ما می توانیم بازی را به روشی که همیشه تصور می کردیم توسعه دهیم.”

Zięba تأیید کرد که Layers Of Fear با کیفیت ۴K با سرعت ۶۰ فریم در ثانیه اجرا خواهد شد که فقط در ایکس باکس سری ایکس امکان پذیر و قابل اجرا است. “این  کنسول واقعاً دارای یک سیستم سخت افزار عالی میباشد، همچنین این کسنول به ما این اجازه را میدهد که بازی های جدیدی را به چالش دعوت کنیم و قدرت سخت افزاری این کنسول را بسنجیم.” علاوه بر گرافیک بهتر ، Bloober از قدرت سری X برای تقویت “تعامل بین دنیای واقعی و دنیای ارواح” استفاده خواهد کرد که میتوان آنرا یک تجربه جدیدی برا بحساب آورد.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *