هیدئو کوجیما برنده جایزه Fellowship در آکادمی BAFTA بریتانیا میشود

هیدئو کوجیما برنده جایزه Fellowship در آکادمی BAFTA بریتانیا میشود

هیدئو کوجیما برنده جایزه Fellowship میشود. هیدئو کوجیما کارگردان و بازی ساز معروف، امسال (یعنی در ۲۰۲۰ میلادی) در آکادمی (BAFTA Games Awards) با ارزش ترین جایزه یعنی BAFTA Fellowship را از آن خود میکند.

هیدئو کوجیما برنده جایزه Fellowship

آکادمی فیلم و هنر های تلویزیون بریتانیا اعلام کرده است در مراسم BATFA که در ۱۴ فروردین برگذار میشود قرار است بهترین جایزه ی خود یعنی BAFTA FellowShip به هیدئو کوجیما بدهد. این جایزه بیشتر به کسانی که لایق هستند تعلق میگیرد که کوجیما یکی از آن افراد لایق است.

کوجیما در بیانه ای چنین سخن میگوید :

از شما به خاطر این جایزه‌ی ارزشمند فلوشیپ تشکر می‌کنم. من به آن بسیار افتخار می‌کنم و دوست دارم این لحظه را به افرادی که قبل از من در این زمینه‌‌ها فعالیت داشته‌اند اختصاص دهم؛ من برای دستاوردهای آن‌ها در سرگرمی‌ها، از جمله در فیلم، تلویزیون و بازی، احترام بسیاری قائلم. من‌ همچنین دوست دارم که از کسانی که در طی سال‌ها از من حمایت کرده‌اند تشکر کنم. من هم‌چنان به تعهد خود نسبت به ساخت راه‌های جدید و نوآورانه‌ای که دنیای بازی‌ها را پیش ببرند، وفادار خواهم ماند.

هیدئو برای بار اول در دهه ۸۰ میلادی وارد صنعت گیم سازی، و در کونامی مشعول به کار شد ، پس از مدتی از کونامی جدا شد و kojima productions به صورت مستقل راه اندازی کرد و اولی گیم را با عنوان Death Stranding تولید کرد و به موفق ترین بازی های تاریخ گیم تبدیل شد . از اولین بازی های کوجیما میتوان به بازی Metal Gear اشاره کرد که از مهمترین پروژه های او بود.

بیشتر بخوانید : 

 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *