پروژه بعدی هیدئو کوجیما

پروژه بعدی هیدئو کوجیما

 

شاید برای بیشتری از شما شخص هیدئو کوجیما نا آشنا باشد . هیدئو کوجیما کارگردان بازی Death Stranding است که پس از انتشار این بازی جوایزی زیادی نصیب خود کرده است . هیدئو کوجیما پس از اتمام بازی Death Stranding بدون توقف سخت مشغول بر ساخت بازی جدید خود میباشد . در ادامه به برسی تویتی که اخرین پروژه جدید هیدئو کوجیما در آن توضیحی داده است میپردازیم . در حال حاضر این بازی، پروژه جدید هیدئو کوجیما در عنوان بازی ترسناک استارت خورده است .

کوجیما در توییت خود گفته است که :

در حالی‌که هیچ‌کس در دفتر نیست، من روی ایده بعدی کار می‌کنم.

 

پروژه جدید هیدئو کوجیما

پس از انتشار توییت کوجیما در تاریخ ۲۹ دسامبر ۲۰۱۹ تصویری از یک مک بوک  سر نورمن و چند شی دیگری را مشاهده میکنیم .

افراد زیادی در حال رمز کشایی این توییت بوده اند تا بتوانند سرنخ یا حرف جدیدی را پیدا کنند . ولی به نظر میرسد که این کارگردان هیچ چیزی را پنهان نکرده است .

به گفته ی کوجیما در سال ۲۰۱۷ میلای  ، این کارگردن قصد ساختن و کارکردن بر روی بازی ترسناک ندارد و این چنین در محاصبه ای نقد میشود :

در روند پیشرفت و ساخت یک بازی ترسناک، ما دائماً باید صحنه‌های بازی را تصور کنیم. به‌طور مثال باید موقعیت‌های ترسناک بازی را در ذهن خود تصور کنیم، این‌کار در نهایت باعث می‌شود تا من کابوس ببینم. این دلیل من برای کار نکردن روی بازی ترسناک دیگری است

این احتمال وجود دارد که هیدئو کوجیما برروی پروژه ی جدید خود کار میکند . و به گفته ی خود قصد ساخت ترسناکترین بازی ممکن را دارد  اما طبق گفته ی خود  که اینطور نقل میشود ” کارگردانی بازی ترسناک باعث کابوس دیدن من میشود ” آیا این حرف باعث میشود که از ساخت بازی ترسناک منصرف شود یا خیر .  و در آخر کوجیما قصد ساخت نسخه دوم Death Stranding را نیز دارد و باید منتظر ماند تا این اتفاقات رخ دهد .

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *