شایعه : Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered ساخته خواهد شد؟

شایعه : Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered ساخته خواهد شد؟

اگه از آن دسته طرفداری Call of duty هستید که خودتونو خوره این بازی میدونید و همیشه پیگیر نسخه‌های جدید این بازی هستید. باید بگم که قطعا امکان نداره که سری Modern warfare رو مخصوصا Modern warfare 2 رو فراموش کرده باشید. اما جدیدا خبراهایی به گوش میرسه که به ما میگه که قرار است که Modern warfare 2 ریمستر بشه اما شایعه Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered تا چه حد درسته؟

طبق جدیدترین اخبار بازی این شایعات بیشتر از قبل جون گرفتند و به واقعیت نزدیک‌تر شدند. از آن جایی که Activision اعلام کرده بود که در سال ۲۰۲۰ به دنبال بازسازی نسخه های قبلی Call of duty است شایعه Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered بیشتر به واقعیت نزدیک تر میکند. اما چرا با اطمینان میگیویم که این نسخه ریمستر خواهد شد؟ چرا Modern warfare 3 نه؟

خیلی از گیمرها معتقد بودند که سری Modern warfare بعد از Modern warfare 2 به اتمام رسید. و نسخه سوم این مجموعه زیاد چنگی به دل نزد. و از آن جایی که این بازی در پلتفرم استیم از ۱۰ نمره ۹.۷ گرفته است. قطعا میتواند انتخاب مناسبی برای نسخه بعدی Remastered از سری بازی‌های Call of duty باشد.

اما از اینجای که Activision در Call of duty modernWarfare remastered اصلا عملکرد خوبی از نظر کنترل بازیکنان هکر نداشت. و اینکه بخواهد سراغ نسخه جدیدی از Remastered برود به نظر بسیاری از افراد اصلا ایده جالی نیست. به هر حال شایعه COD:MW2 Remastered میتواند به زودی به حقیقت تبدیل شود.

بیشتر بخوانید:

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *