کمپانی Nacon طی انتشار تریلری رسما بازی WRC 9 را معرفی کرد

کمپانی Nacon طی انتشار تریلری رسما بازی WRC 9 را معرفی کرد

طبق اخرین اخبار بازی، دو شرکت Nacon و KT Racing با انتشار تریلری رسما معرفی بازی WRC 9 را انجام دادند و توضیحاتی در مورد این گیم داده اند.

دو کمپانی Nacon و KT Racing اعلام کرده اند که سه نسخه ی جدی بازی مسابقات قهرمانی رالی با عنوان های WRC 9 و WRC 10 و WRC 11 معرفی میشود اما برای انتشار دنباله‌ی بازی های WRC باید مجوز های لازم را دریافت کنیم. طبق گفته های این دو کمپانی و اطلاعاتی در مورد معرفی بازی WRC 9 ، این گیم در ۳ سپتامبر ۲۰۲۰ (۱۳ شهریور ۹۹) برای پتلفرم PS4 و XBOX ONE و PC در فروشگاه اپیک گیمز قرار میگیرد. همچنین ناشر WRC 9 اعلام کرده است که این گیم در تاریخی که مشخص نشده است برای کنسول های پلی استیشن پنج و ایک باکس سری ایکس و نینتندو سویچ منتشر میشود.

 معرفی بازی WRC 9

در بازی WRC 9  قوانین و در پایه WRC 8 ساخته میشود و حالات شغلی با مکانیزم پیشرفته و گیم‌پلی جذاب و جاده های جدید در کشور های (نیوزیلند، کنیا و ژاپن) در این بازی وجود دارد. از رویداد های جدید این بازی میتوان به رالی سافاری در کنیا و آسفالت باریک رالی نیوزلند و از سرگرمی های در رالی ژاپن اشاره کرد و دو مورد از این رویداد ها با محیط کاملا جدید مرمت میشود. باید اضافه کرد که مجموعه ۱۵ اتومبیل برجسته دیگر در تاریخ سری بازی های WRC در این بازی بهبود میباد و به ۵۰ تیم رسمی شرکت کننده در WRC اهدا میشود.

در طول انتشار بازی ها، کمپانی KT Racing در جهت بهبود و اصلاح کردن خودرو های مسابقاتی پرداخته و مجددا با منتشر شدن این گیم پیشرفت واقعی و زیادی را در سیستم تعلیق و ترمز و انتقال قدرت ماشین ها در سطح ها و شرایط مختلف خواهیم دید و باید گفت به نحوی واقعی تر شده است. همچنین KT Racing میگوید بیشتر تمرکز ما به علاوه بر آپشن و کارایی خودرو بر روی صدای آن است .

تریلر معرفی بازی WRC 9

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *