بازی Far Cry 6 طی انتشار یک ترریلر کوتا معرفی شد

بازی Far Cry 6 طی انتشار یک ترریلر کوتا معرفی شد

طبق جدید ترین اخبار بازی، معرفی بازی Far Cry 6 توسط Ubisoft با انتشار یک تریلر کوتاه انجامیده شد. یک تیزر کوتاه، حضور خطرناک یکی از بهترین شرورهای تلویزیون را نشان می دهد و نوید می دهد که روز یکشنبه باطلاعات یشتری منتشر شود.

یکی از افشای بزرگ Ubisoft برای رویداد Ubisoft Forward خود در Far Cry 6 میباشد و اکنون این شرکت با نگاهی به ستاره بزرگ خود ، یک تیزر کوتاه برای Far Cry 6 تولید کرده است. این کلیپ کوتاه نشان می دهد که Breaking Bad’s Giancarlo Esposito در حال کشیدن سیگار است ، با یک پیام کوتاه که در ادامه می بینیم امکان دارد که تعداد بیشتری از ستاره های سریال Breakin Bad’s در این رویداد برای این بازی معرفی شوند.

این اطلاعات نشان داد که اسپوزیتو در Far Cry 6 ظاهر حضور دارد، این توئیت از حساب رسمی Far Cry منتشر شده است. Far Cry 6 در یک بهشت ​​گرمسیری به نام یارا برگزار می شود ، که بر اساس آن استبداد آنتون کاستیلو و پسرش دیگو اداره می شود. به نظر می رسد که شما در نقش اسپوزیتو کاستیلو بازی را تجربه میکنید.

معرفی بازی Far Cry 6

به نظر می رسد این توئیت می گوید: “آنتون راضی نمی شود.” و همانطور که کسانی که Breaking Bad یا Spin-Off Better Call Saul را تماشا کرده اند می توانند منظور این توییت را بفهمند، شما نمی خواهید در سمت بد اسپوزیتو قرار بگیرید. او همچنین در سریال Disney + سریال The Mandalorian تبهکار جدید جنگ ستارگان بازی کرد. پس باید گفت که این بازیگر در این بازی نقش منفی را به خود جذب کرده است.

همچنین مشخص شد که Far Cry 6 در هر دو کنسول فعلی و نسل بعدی ظاهر می شود و یک مسیر ارتقاء رایگان را برای خریدهای دیجیتالی از پلی استیشن ۴ به PS5 ، مشابه برنامه تحویل هوشمند مایکروسافت در Xbox One تا Xbox Series X ارائه می دهد. لیست فروشگاه های منتشر شده ، برای انتشار در ۱۸ فوریه ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده است. جریان Ubisoft Forward امروز یکشنبه ۱۲ ژوئیه برگزار می شود. و امکان دارد معرفی بازی Far Cry 6 و بازی های جدید این شرکت صورت گیرد.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *