بازی جدید Star Wars: Squadron امروز (۱۵ ژوئن ساعت ۷:۳۰ معرفی میشود)

بازی جدید Star Wars: Squadron امروز (۱۵ ژوئن ساعت ۷:۳۰ معرفی میشود)

طبق جدیدترین اخبار بازی، بازی جدید Star Wars: Squadron به صورت لحظه ای فاش شد. این بازی یک روز قبل از معرفی رسمی آن فاش شد. تیزر این بازی با عنوان ( به یاد داشته باشیم چرا پرواز میکنیم منتشر شد امه بلافاصه EA نسب به حذف آن اقدام کرد).

بازی جدید Star Wars به طور اتفاقی توسط وب سایت رسمی Xbox فاش شد هنگامی که این بازی به صورت یک بنر در بالای سایت نمایش داد شد بلافاصه Xbox آنرا حذف کرد اما کاربران اینترنت به سرعت عکس هایی از این بازی گرفته و آن را ذخیره کرده اند و به صورت گسترده آنرا در فضای اینترنت پخش کرده اند.

در دو توییت پایین مشاهده میکنم که دو تصویر از بازی جدید Star Wars: Squadron به صورت تصادفی منتشر شده بودند که قبلا آنرا دیده بودیم . هر دو تصویر با عنوان این که از خلبانان خواسته اند که به یاد داشته باشند به چه دلیلی پرواز میکنیم منتشر شده است .

بازی جدید Star Wars: Squadron

 

طبق اطلاعات فاش شده قرار است که در تاریخ ۱۵ ژوئن ساعت ۸ صبح PST (یازده صبح EST و ساعت ۴ بعد از ظهر به وقت انگلیس و ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران) در Youtube معرفی این بازی صورت گیرد. باید گفت که اکنون گفتگو در یوتیوب باز شده است تا کاربران نظرات خود را بیان کنند.

یک منبع ناشناس اعلام کرده است که Star Wars: Squadron در اواخر امسال برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل هشتمی منتشر میشود. این منبع اعلام کرد که Squadrons در مورد خلبانی کشتی های جنگی نمادین Star Wars در نبر های هوایی و فضای است بنابر این این عنوان دارای بخش چند نفره و حالت تک نفره میباشد همچنین شایعات نشان میدهند که پروژه ماوریک یک عنوان کوچکتر است و نباید انتظار داشته باشیم که این عنوان در مقیاس های Star Wars Jedi: Fallen Order یا Star Wars Battlefront 2 انجام شود

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *