یومی یونگ به عنوان رئیس جدید استودیو سانتا مونیکا معرفی شد

یومی یونگ به عنوان رئیس جدید استودیو سانتا مونیکا معرفی شد

پس از خروج Shannon Studstill از استدیو سانتامونیکا و ملحق شدن به شرکت گوگل ، سونی خانم یومی یونگ رئیس جدید استودیو سانتامونیکا را جایگزین ایشان نمود .

کمپانی سونی روز گذشته اعلام کرد که از این پس رئیس استودیو سانتامونیکا خانم Yumi Yung (یومی یانگ) میباشد. Yumi Yung نزدیک به ۲۰ سال است که با سِمَت تهیه کننده ارشد در سانتامونیکا مشغول به کار شد و پس از این سالها به عنوان رئیس جدید این استودیو نام برده میشود.

سخنان سونی مربوط به تحولات جدید و در مورد یومی یونگ رئیس جدید استودیو سانتامونیکا این گونه سخن میگوید :

صمیمانه به شانون استاداستیل برای موقعیت شغلی جدید وی تبریک می‌گوییم. تحت رهبری او، استودیویی که حدود ۲۰ سال پیش به تاسیس آن کمک کرده بود باری دیگر و با بزرگ‌ترین مجموعه‌ی خود، بهترین بازی سال یعنی God of War 2018 متولد شد. زمانی که به‌عنوان رئیس بخش تولید محصول مشغول به کار بود، به استودیوهای کوچک‌تر کمک کرد تا درون تیم رشد کنند که این فعالیت‌ها منجر به تولید عناوین بزرگی مانند Journey و Unfinished Swan شد. به‌لطف خدمات ارزنده و چشم‌انداز خلاقانه‌ی او، تمام خانواده‌ی پلی‌استیشن از وی تشکر می‌کند.

و در ادامه سخنان :

یومی یونگ، کهنه‌سرباز ۱۹ ساله‌ی پلی‌استیشن با سابقه‌ای گسترده در زمینه‌ی تولید محصول و همچنین مشارکتِ اساسی در بسیاری از بزرگ‌ترین بازی‌های سانتامونیکا، به‌عنوان رئیس استودیو منصوب می‌شود. مدیریت پروژه‌ی جسورانه و دقیق وی در God of War 2018 کمک کرد تا این عنوان به پتانسیل شگفت‌انگیز خود دست یابد. پس از نزدیک به دو دهه فعالیت و کمک‌های قابل‌توجه به میراث غنی سانتامونیکا، یومی از احترام و اعتماد بدون تردیدی میان هم‌کاران خود برخوردار است. باتوجه به تجربیات گسترده و درک عمیق او از ساختار و DNA خلاقانه و منحصربفرد استودیو، وی با شایستگی هرچه تمام‌تر رهبری سانتامونیکا را به منظور تحقق آینده‌ی برجسته و هیجان‌انگیز آن برعهده گرفته است.

بیشتر بخوانید :

منبع :
برچسب ها :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *