معرفی نرم افزار MSI Gaming App

معرفی نرم افزار MSI Gaming App

یکی از برنامه های پرکاربرد برای گیمر های برنامه MSI Gaming App میباشد. این برنامه شامل قسمت های مختلفی میباشد که هرکدام کارایی به خصوصی را دارد. حال میخواهیم در اینجا معرفی برنامه MSI Gaming App برای شما تعریف و بخش های مختلف آن را مورد بررسی قرار بدهیم.

بیشتری از گیمر ها از این برنامه برای افزایش قدرت توانایی کار گرافیک های خود استفاده میکنند . این اپلیکیشن به شما این اجازه را میدهد تا حد توانایی کارت گرافیک خود را تا بالاترین حد ممکن برسانید (overclock کردن) و قطعا گیمر ها بیشتر با این مهفوم آشنا هستند.

باید گفت که رابط کاربری این برنامه بسیار شیک و ساده بود و هرکسی که دارای این برنامه باشد میتواند به سادگی از آن استفاده کند. اگر شما دارای کارت گرافیک مدل (MSI Gaming X) هستید میتوانید این برنامه را از این لینک دانلود کرده و بر روی سیستمتان نصب کنید.

معرفی برنامه MSI Gaming App

بعد از دانلود،نصب و اجرا، با چنین صحفه ای روبه رو میشوید که شامل بخش های مختلفی میباشد و هر کدام میتواند برای بخشی از کارت گرافیک شما باشد.

معرفی برنامه MSI Gaming App

در سر برگ بالا شما شاهد بخش های LED، Zero Froza، چشم و علامت برف هستید. و در بخش پایینی قسمت OC Mode و Gaming Mode و Silent Mode وجود دارد که به ترتیب آنرا معرفی میکنیم.

LED : با کلیک کردن بر روی این گزینه یک پنجره ای همانند عکس زیر برای شما باز میشود و  شما میتوانید با کلیک بر روی -Side رنگ مارک کارت گرافیک خود را عوض کرده و با کلیک بر روی Front بر روی حالت های چشمک زن و چد نوع دیگر چراغ های دور فن کار کنید. باید گفت که باعث زیبایی ظاهری کارت گرافیک شما میشود.

معرفی برنامه MSI Gaming App

معرفی برنامه MSI Gaming App

Zero Froz : با کلیک کردن برروی این گزینه مانع داغ شدن کارت گرافیک و همچنین باعث بالاتر رفتن چرخش فن های گرافیک خود شوید.

آیکن چشم : با انتخاب این حالت کادری برای شما باز شده و چند حالت را در اختیار شما میگذارد. با کلیک کردن بر روی هر قسمت حالت مانیتور برای آن بخش تنظیم میشود. همانند دیدن فیلم، بازی، ساده و حتی به دلخواه میتوانید آنرا تنظیم کنید .

آیکن برف : در این حالت اگر بر اثر استفاده زیاد دمای کارت گرافیک شما بالارود میتوانید از این قسمت برای خنک سازی سریع آن اقدام کنید. یعنی سرعت استفاده فن هارا به حداکثر برسانید. (البته پیشنهاد نمیشود باعث خرابی زودرس فن ها میشود).

بخش OC MODE : این بخش OverClock  میباشد و این مود باعث میشود که گرافیک از نهایت قدرت خود استفاده نماید.

Gaming Mode : این بخش مخصوص بازی میباشد و گرافیک را برای بازی کردن آماده میکند.

Silent Mode : این حالت بیشتر برای کار های عادی میباشد و باعث میشود که صدای کارت گرافیک بیشتر از حدی نشود.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *