تاریخ انتشار Insurgency: Sandstorm برروی کنسول‌ مشخص شد

تاریخ انتشار Insurgency: Sandstorm برروی کنسول‌ مشخص شد

یک سالی میشود که از عرضه بازی Insurgency: Sandstorm برای پلتفرم PC بر روی فروشگاه استیم می‌گذرد. اما چندی پیش استدیو New World Interactive سازنده این عنوان گه از سال ۲۰۱۰ فعالیت خود را شروع کرده است. اعلام کرد که این بازی برای کنسول‌های خانگی نیز منتشر خواهد شد. و امروز نیز تاریخ انتشار Insurgency: Sandstorm برروی کنسول‌ منتشر شد.

بازی Insurgency: Sandstorm در یک سال اخیر با نقدهایی مثبتی رو به رو بوده است. از جمله این نقد دادن نمره ۸۳ از ۱۰۰ به این بازی از سوی منتقدان بود. از طرفی کاربران این بازی نیز بازخوردهای مثبتی در بخش کامنیوتی این بازی در استیم منتشر کردند. که اغلب این نقدهای مثبت بر این اساس بوده که این بازی سعی کرده است حس جنگ واقعی را به کاربران خود انتقال دهد و تا حد زیادی نیز در این کار موفق بوده است. این نکته در تریلر اعلام تاریخ انتشار Insurgency: Sandstorm برروی کنسول‌ به وضوح دیده میشود.

نکته دیگر این است که این بازی به صورت شگفت‌آوری دارای صداگذاری‌های بسیار واقعی است. که بهترین نقطه قوت این بازی به حساب می‎‌آید. به هر حال این بازی بر روی پلتفرم استیم بسیار و بسیار مورد توجه قرار گرفته است. و تریلر زیبای اعلام تاریخ انتشار Insurgency: Sandstorm برروی کنسول‌ نیز تمرکز خود را بر روی این موارد گذاشته است. که موفقیت خود را بر روی کنسول نیز حفظ کنند.

استدیو New World Interactive اعلام کرده است که این بازی در تاریخ ۲۵ آگوست ۲۰۲۰ میلادی (۴ شهریور ماه ۱۳۹۹) بر روی پلتفرم های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *