سد بزرگ اینستاگرام در مقابل افرادی که اکانت ندارند. اینستاگرام : به دلایل امنیتی این تغییرات را اعمال کردیم

سد بزرگ اینستاگرام در مقابل افرادی که اکانت ندارند. اینستاگرام : به دلایل امنیتی این تغییرات را اعمال کردیم

اینستاگرام دیواری را بلند کرد که افرادی را که حساب کاربری ندارند از آنها جدا می کند. از زمان حداقل ۲۱ آوریل ، اینستاگرام به افراد ثبت نام نشده اجازه نمی دهد عکس ها و فیلم های پروفایل عمومی را در رایانه ها و تبلت مشاهده کنند.

نمایه های عمومی ، آنهایی که قفل محتوا را برای دنبال کنندگان ثبت نام شده محدود نمی کنند ، همیشه بدون در نظر گرفتن ورود به سیستم قابل دسترسی بوده اند.  اما دیگر نه.

چندین آزمایش انجام شده توسط Manual do Usuário نشان داد که دسترسی به عکس ها و فیلم ها توسط افراد غیر مجاز فقط روی تلفن های همراه کار می کند. هنگام تلاش برای دیدن چیزی از نمایه عمومی روی رایانه یا تبلت ، فرم ورود و ثبت نام به آنها ارائه می شود.

آزمایشات بر روی رایانه های ویندوز و macOS ، در شهرهای مختلف برزیل ، با اتصال به اینترنت موبایل و خانگی ، در مرورگرهای مختلف و با پسوند تبلیغ مسدود شده انجام شده است. در همه موارد ، این انسداد همچنان ادامه داشت.

تغییر “عامل کاربر” ( اینستاگرام به افراد ثبت نام نشده اجازه نمی دهد ) مرورگر ، نوعی شناسه عمومی که به سایتها نوع دستگاه دسترسی به آنها را اطلاع می دهد ، رفتار اینستاگرام را تغییر می دهد. هنگامی که یک مرورگر رایانه به عنوان تلفن همراه (Android یا iPhone) شناسایی می شود ، عکس ها و فیلم ها به طور عادی باز می شوند.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *