Xbox Exec قصد دارد که بروزرسانی بینهایت بازی Halo infinite را ارائه دهد

Xbox Exec قصد دارد که بروزرسانی بینهایت بازی Halo infinite را ارائه دهد

طبق آخرین اخبار بازی، Xbox Exec قصد دارد که بروزرسانی بینهایت بازی Halo infinite را ارائه دهد.

تا به امروز، کمپانی مایکروسافت فقط یک تریلر برای عنوان Halo infinite منتشر کرده است (جدا از تریلر SlipSpace Engine). بنابر این هوادارن مشتاق دیدن و کسب اطلاعات بیشتری در مورد این عنوان هستند.و بسیاری از هوادارن میگویند با این سکوتی که سازندگان این بازی کرده اند ما در تعجب هستیم که روند ساخت بازی چگونه پیش میرود.

بروزرسانی بینهایت بازی Halo infinite

آقای هارون گرینبرگ مدیر بخش اجرایی ایکس باکس وان در اکانت توییتر شخصی خود اعلام کرد که از طرفداران صبر و شکیبایی میخواهیم به خصوص در بازه ی زمانی که ویروس کرونا باعث شده است که در خانه کار کنیم. همچنین وی افزود که من هر هفته با تیم سازنده‌ی بازی دیدار میکنم، آنها سخت مشغول کار بر روی پروژه هستند پس به من اعتماد کنید و به زودی خبر های خوبی را برای شما خواهم آورد.

طبق گفته ها قرار بود که اخبار زیادی در مورد این عنوان منتشر شود. در مراسم E3 2019 کمپانی مایکروسافت اعلام کرد که در رویداد E3 2020 نمایش و معرفی بزرگی را برای Halo infinite تدارک دیده است، اما با لغو این مراسم کمپانی مایکروسافت برنامه های خود را تغییر داد و منتشر کردن اخبار جدید این عنوان را به تعویق انداخت.  با توجه به تغییراتی که در این مدت برای ساخت این عنوان اتفاق افتاده است به نظر میرسد که در ماه ژوئیه (ماه July) اطلاعات و اخبار بیشتری در رابط با بروزرسانی بینهایت بازی Halo infinite منتشر شود.

یکی از دلایل دیر کرد منتشر شدن این عنوان میتوان به موتور بازی سازی کاملا جدید با نام SlipSpace برای قدرت بازی نام برد. باید گفت که این بازی آنچنان قوی میباشد که به یک موتور کاملا جدید نیاز دارد.

Halo Infinite قرار است برای XBOX X Series و XBOX ONE S و PC منتشر شود و باید افزود که تیم دیگری در حال توسعه این بازی برای XBOX ONE هستند.

بیشتر بخوانید:

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *