تاخیر انتشار بازی Warch Dogs Legion باعث شد که شخصیت های بازی باورپذیر تر باشند

تاخیر انتشار بازی Warch Dogs Legion باعث شد که شخصیت های بازی باورپذیر تر باشند

طبق جدیدترین اخبار بازی، تاخیر انتشار بازی Watch Dogs Legion کمک کرد تا ماموریت ها و شخصیت های قابل باورتری به این عنوان محبوب اضافه شود. مدیر سازنده بازی میگوید Watch Dogs Legion به لطف تاخیر در انتشار آن در سال گذشته شخصیت های خیلی خوبی را دریافت کرده است.(یعنی توانسته اند به نحو بهتری بر روی این بازی کار کنند).

یوبی سافت می گوید تاخیر Watch Dogs Legion، که تاریخ انتشار این عنوان را بیش از یک سال به عقب راند، به ایجاد ماموریت ها و شخصیت های قابل باورتری و برای آماده سازی آن در ماه اکتبر امسال کمک کرده است.

تاخیر انتشار بازی Watch Dogs Legion

در گفتگو با IGN ، کلینت هاکینگ ، مدیر بازی Warch Dogs Legion اعتراف کرد که خبر تأخیر این عنوان که اول تصمیمی بود که از سوی مدیران Ubisoft به جای تیم توسعه گرفته شد، در ابتدا ضربه ای را به این بازی وارد کرد، اما سرانجام استودیو سازنده این بازی از این تاخیر به بهترین نحو استفاده کرده و آنرا خرج پیشرفت بازی کرد.

او توضیح می دهد: “ما در آنزمان میتوانستیم بازی را منتشر کنیم اما این امکان را هم داشت که سبک و گیم پلی که الان در بازی موجود میباشد در آن زمان پیاده سازی نشود. پس ما از این تاخیر استفاده های خوبی کرده ایم”.

وی گفت: “بنابراین مهمترین کاری که فکر می کنم انجام داده ایم ، اصلاح بیشتری به صفات و توانایی هایی که در شخصیت های دنیا بازی وجود دارد اضافه کردیم، و راه های بهتری برای تجمیع آن ها به افراد اضافه کردیم. در نتیجه، در این عنوان جدید منتظر شخصیت های بسیار جالب و شگفت انگیز باشید”. پس زمانی که این بازی منتشر شد میتوانید نهایت لذت را از این عنوان ببرید.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *